Haber Cortana bugün bazi Avrupa ülkelerinde developer for Preview kullanicilara Alpha olarak aktif olacak

Sponsorlu Bağlantılar

dücane

dücane

Üye
    Konu Sahibi
Cortana bugün bazi Avrupa ülkelerinde developer for Preview kullanicilara Alpha olarak aktif olacak

Wparea´nin haberine göre, Microsoft bugünkü basin toplantisinda Cortana´nin bugün (05.12.14) Almanya, Ispanya, Fransa ve Italya da ki WP8.1 developer for Preview kullanicilarina Alpha olarak aktif olacagini acikladi.

Microsoftun Cortana´yi bu yildan aciklamasi büyük sürpriz oldu. Alpha olmasinin sebebi ise, kullanicilardan Cortana yi daha iyilestirebilmek icin geri bildirim istemesidir.

Türkiye icin ne zaman aktif olacagi hakkinda malesef simdilik bir bilgi yok

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Rock Ve Roll ve Sensation

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Sizden alırız artık bilgileri :)
Burda Bing aramayı bile niye açmıyorlar anlayamıyorum. Tıkladığım an açılıyor, Yandex bekletiyor ve Bing gibisi yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: skynet ve dücane
dücane

dücane

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Sensation
hospiti

hospiti

Üye
güzeeeeeeeeeeeeelll

• Beğen
Tepkiler: dücane
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye

:islik

• Beğen
Tepkiler: emz, pirenuri, Esendağlı ve 6 diğerleri
dakamon

dakamon

Üye
Şu haberi gördükten sonra bizim için umitlenmedin değil.

• Beğen
Tepkiler: emz ve dücane
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Nasipse bu aksam bende kavusacagim Cortanaya :) Insallah buradan elde ettigim bilgileri paylasirim
Almanya'da yaşıyordunuz di mi siz? artık Almanca konuşurken Cortana'ya Türkçe öğretmeye de çalışın, bakarsınız kolay kapar :ehe
hatta Cortana'ya Türkçe dili hakkında Microsoft'un çalışmaları olup olmadığını sorun :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Rainesto ve dücane
dücane

dücane

Üye
    Konu Sahibi
Almanya'da yaşıyordunuz di mi siz? artık Almanca konuşurken Cortana'ya Türkçe öğretmeye de çalışın, bakarsınız kolay kapar :ehe

Evet Almanya Köln sehrinde kalioyorum, heycanlanmadim degil yani :) Keske Türkce Cortana yi da yil bitmeden cikarsalardi

papakudioflu

papakudioflu

Admin
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, emz ve dücane
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
ilk cortana sonrada Türkçe versiyonu microsofttan en çok beklediğim şey di.Umarım bizleri fazla bekletmezler

• Beğen
dakamon

dakamon

Üye
Was machst du Cortana? :D

• Beğen
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Şimdi bu akşam bu ülkelerde cortana'nın aktif olması için bu gün güncelleme gelmesi gerekiyor değil mi ?

Bize de gelir mi acaba bu diller ?
ya da dil seçme olanağı olarak mı gelir yoksa yine konuma bağlı olarak mı ayarlanır acaba ?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
bize 2017 de gelirse diye düşünüyorum ben, o kadar umutluyum yani Ms den

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Belki seneye seneye dediğsem Ocak değil :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Güncelleme aktif oldu. Artık indirilebilir.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
pirenuri

pirenuri

Üye
Siz fark ettiniz mi bilmiyorum ama Bölge Türkiye dil Türkçe olmasına rağmen Cortana şuan uygulamalar listesinde çıkıyor. Böyle bi hata veriyor. Şahsen bu beni Türkçe Cortana gelmesi için umutlandırdı

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Siz fark ettiniz mi bilmiyorum ama Bölge Türkiye dil Türkçe olmasına rağmen Cortana şuan uygulamalar listesinde çıkıyor. Böyle bi hata veriyor. Şahsen bu beni Türkçe Cortana gelmesi için umutlandırdı
o olay önceden de vardı :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan
dakamon

dakamon

Üye
Bu durum bende yok. Yani cortana adına hiçbirşey yok

Üst Alt