Core player 1.2.5 son versiyon (FLV Destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

badboys15

badboys15

Üye
    Konu Sahibi
Core player 1.2.5 son versiyon (FLV Destekli)
Arkadaşlar core playerin son versiyonu program avi,mpg,mp4,3gp,mp3,ogg,wma,flv formatlarını çalıştırır ayrıca bende 3 tane flv video vardı biri youtube, biri video google, birini de megavideo youtube ve videogoogle videolarını actı megavideoyu açmadı ama youtube ve video google videolarını kesin açıyo ha bide programı türkçe yapmayı bilmeyenler şu adımları izlesin programı kurduktan sonra çalıştırın sonra menu,tools,prefences,select page,language ordan turkish seçin programın kapatıp açın türkçe olur program N73, N80, E65 vs(Os 9.1,9.2) çalışır.
setifika sorun yaşayanlar bu linkte söylenenleri yapsınlar kesin çözüm:
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...n-secman-security-manager-maxipda-142109.html
arkadaşlar ben N73ü güncelldim o yüzden secmen kurulmadı ama hello carbide ile hallettim işte link;
http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...rtifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: unlu60, kral2580, frk uzn ve 74 diğerleri

badboys15

badboys15

Üye
    Konu Sahibi
yönetici arkadaşlara teşekkür ederim konuyu biraz düzenlemişler iyi olmuş ama konu neden bu kadar geç açıldı

oguziverson

oguziverson

Üye
paylaım için saol

• Beğen
Tepkiler: mykunter

ggsmart

Üye
ellerine sağlık aga devamını beklor olcam bi n73 cü olarak bu programın hayranıyım bennnn

badboys15

badboys15

Üye
    Konu Sahibi
ellerine sağlık aga devamını beklor olcam bi n73 cü olarak bu programın hayranıyım bennnn
arkadasım ben de bu programın hayranlarındanım bu pro sayesinde convertere gerek kalmıyo ara ara arastırıyorum yeni sürümü cıktımı hemen paylascam core playerden sasmam.:oke:

ishak12

ishak12

Üye
ya arkadaşlar benim telefonda ''Güvenilmeyen sağlayıcıdan alınan korumalı uygulama yüklenemez.'' diyor.Bi yardım lütfen....

bocek42

Üye
bu ıslemı sonunda cetıfıka fıle sıgnıng faıled hata verırıyor neden olabılır yardım ltf:(

badboys15

badboys15

Üye
    Konu Sahibi
GKORON

GKORON

Üye
böyle birşey lazımdı çok sağol

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
n95 v30 larda sertifika yapılmıyo(henüz) bilginize yani kullanamazsınız.:(

agurol

Üye
teşekkürler elinize sağlık.

kerem5555

Üye
saol kardeş

AWFRONT

Üye
Harika bir program. Tesekkurler.

qtexx

Üye
en iyi video izleme programı .divx uzantısını bile açıyor divx in son codec i ile yaptıgım videoyu oynatıyor

cancanli07

Üye
tesekkur ederım dostum elıne emegıne saglık

fitil33

Üye
programlar için teşekkür ederim, ancak
acemi bir e65 kullanıcısı olarak yaklaşık 2 saattir programı telefonuma yükleyemedim,
ilk önce sertifika hatası verdi, onu çözdüm derken
kaynağı güvenilir olmaya program olduğu için yüklenemiyor diye mesaj veriyor.
Bu gün uzun bir yolculuğada çıkacaktım. Galiba sesisiz bir yolculuk yapacağım :(
Eğer bir şekilde düzeltme yolu varsa yardımcı olabilirmisiniz?

badboys15

badboys15

Üye
    Konu Sahibi
programlar için teşekkür ederim, ancak
acemi bir e65 kullanıcısı olarak yaklaşık 2 saattir programı telefonuma yükleyemedim,
ilk önce sertifika hatası verdi, onu çözdüm derken
kaynağı güvenilir olmaya program olduğu için yüklenemiyor diye mesaj veriyor.
Bu gün uzun bir yolculuğada çıkacaktım. Galiba sesisiz bir yolculuk yapacağım :(
Eğer bir şekilde düzeltme yolu varsa yardımcı olabilirmisiniz?
bu linkte söylenenleri yap problem kalmaz http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...n-secman-security-manager-maxipda-142109.html

Üst Alt