Core player 1.2.5 son versiyon (FLV Destekli)

Sponsorlu Bağlantılar

messi21

messi21

Üye
eyvallah kardeş

pouytr

Üye
kardeşim program güzel bişeye benziyo fakat başka bir sorun var programda hafıza kartını görmuyo sadece C: dizini içindekileri görüyo bunun başka bir yontemı varmı benım gözümden kaçan

ölümüne

ölümüne

Üye
arkadaşlar benim tel 3250 yüklüyorum ilk giriş normal ikinci girişte şifre istiyor 1.1.1 dışında tüm versiyonlar bende şifre istiyor 1.20de şifreyi giriyorum çıkıp girince yine şifre yine şifre:agla acaba lcg jukeboxta bazı dosyalarla kod istemeyi hallediyoruz ya öyle birşey yapamazmıyız bi yardım edin lütfeeen

ali32aft

ali32aft

Üye
üstad ellerine sağlık bu proğram şu ana kadar gördüğüm en iyi proğram teşekkürler

skyhan

Üye
teşekkürler

umutdur12

Üye
wma oynatmıyop bu

scainet_59

Üye
sağol kardeş çok güzel bi program

kmya

kmya

Üye
teşekkür ederim paylaşımın için ....

@GOR!SH

Üye
ellerine sağlık güzel paylaşım

yckoc2004

Üye
arkadasım ben de bu programın hayranlarındanım bu pro sayesinde convertere gerek kalmıyo ara ara arastırıyorum yeni sürümü cıktımı hemen paylascam core playerden sasmam.:oke:

kardeş ben de bu sürümü kullanıyorum ancak senin eklediğin resimlerde program türkçe gözüküyor ancak ne program türkçe ne de içinde dil seçeneğini değiştiribileceğim bi rmenü var yardımcı olursan sevinirm

core codec player nasıl türkçe sürüme çevrilir??????????

korsantv94

korsantv94

Üye
Dostum benim bi flv dosyamı çalıştırmadı:(:(::((:(

tuncay_bolat

Üye
eyw kardeş elleriine sağlık

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bütün sayfaları tek tek okudum bazı arkadaşlar yorumları okumuyor.sadece soru soruyor.ihtiyacı olabileceklere yardımcı olmaya çalışacam.
1-bu sürüm vede son sürm olan 1.30 dahil şuan flv desteklemiyor.
2-yükleme yaparken(güvenilmeyen sağlayıcı vs)diyorsa ya sertifikalandırmak yada cihazı hack lemek lazım.
3-yükleme yaparken(güncelleştirme hatası)diyorsa.önceki sürümü cihazdan kaldırın.üzerine kurmayın.
4-program Türkçe dil destekliyor.bunun için.tools>prefences>select page>language yolunu takip edin.türkçe yi seçtikten sonra programı kapatıp açın artık türkçe.umarım ihtiyacı olanlara biraz yardımcı olmuşumdur.

blackyildiz

blackyildiz

Üye
arkadaşım (günleştirme hatası diyo yardım!! lütfen

ramco54

ramco54

Üye
cok sogol boyle bir programa ihtiyacim vardi, sorunsuz yukledim ,ayrica avi dosyalarinida oynatiyor tesekkurler.

tombraider79

Üye
sagol elıne saglık

badboys15

badboys15

Üye
    Konu Sahibi
Bütün sayfaları tek tek okudum bazı arkadaşlar yorumları okumuyor.sadece soru soruyor.ihtiyacı olabileceklere yardımcı olmaya çalışacam.
1-bu sürüm vede son sürm olan 1.30 dahil şuan flv desteklemiyor.
2-yükleme yaparken(güvenilmeyen sağlayıcı vs)diyorsa ya sertifikalandırmak yada cihazı hack lemek lazım.
3-yükleme yaparken(güncelleştirme hatası)diyorsa.önceki sürümü cihazdan kaldırın.üzerine kurmayın.
4-program Türkçe dil destekliyor.bunun için.tools>prefences>select page>language yolunu takip edin.türkçe yi seçtikten sonra programı kapatıp açın artık türkçe.umarım ihtiyacı olanlara biraz yardımcı olmuşumdur.[/quote
öncelikle verdiğin bilgiker içi sağol foruma bayadır giremadiğim için sorulara cevap verememiştim benim N73 ME flv açıyor video google ve youtube videoalrını sen hangi telde denedin

eren6523

eren6523

Üye
güncelleştirme hatası diyor bende yüklenmiyor :( ama sonradan eski versiyonu kaldırdım sorun ortadan kalktı

mami24

mami24

Üye
saol süper bişe allerine sağlık

ugurhan1001

ugurhan1001

Üye
kardeş ben bu programı sertifika'landırmama ragmen yükleyemiyorum (güncelleştirme hatası )die bişe geliyoo. telefonun modeli e65 yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşkkürrler.

Üst Alt