Corby wifi acil yardım! video !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haburta

Üye
    Konu Sahibi
Corby wifi acil yardım! video !
arkadaşlar ben 1 hafta önce corby wifi aldım. aldıqımda mp4 destekliyor diye okumuştum.ama telefonla internetten mp4 uzantılı video indirdim , fakat "desteklenmeyen ortam veya veri hız yetersizliği" diye hata werdi. ama 3gp uzantılı olan videoları izleyebiliyorum. napmam lazım bu mp4 için yardım lütfen. şimdiden teşekkür ediyorum.acil lazım :)

haburta

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş şuanda telefonun netindeyim bilqisayara ulaşma olanaqım yok , acaba direk telefondan yada telefona indirerek halledemez miyiz?

SonicXtreme

SonicXtreme

Üye
Direk telefonuna indirip sorunu halletmen ancak indireceğin videoların 240x320 çözünürlüklü 3gp veya mp4 uzantılı olmasıyla hallolur,ancak o zaman hata almazsın...

haburta

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardeş . 3gpde cozunurluk farklı olsada çalıştırıyor ama mp4 de çalıştırmıyor. Telefondan yapılan mp4 converter fln yokmu acaba ?

osmankurt

Üye
bnde face vıdeo ızleyemıyorum corby ama youtube ızlıyomrum tvde ızlıyorum :-)

SonicXtreme

SonicXtreme

Üye
haburta,
Telefondan yapman mümkün değil malesef.Bunu yapan Java tabanlı bir programa hiç denk gelmedim o kadar site gezmeme rağmen.

osmankurt,
Denemedim ama '' Bolt Browser '' ile Facebook'daki videolar indirilip ancak öyle izlenebiliyormuş...
Ben de senin gibi YouTube ve Mobil TV'den rahatlıkla video izleyebiliyorum.Tabi bunun için Wi-Fi ya da internet pakedi şart : )

shenwa

Üye
bn hiç birini izleyemiyorum ne facebook ne de youtube lütfen yardımcı olurmusunuz bnm için çok önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt