Çoook Karışık! :/

 • 21 Eylül 2013
 • 394 Okunma
 • 9 Cevap

 1. Arkadaşlar ben geçen sene bir kıza çıkma teklifi etmiştim Terslemişti.faceden etmştm cesaret edememiştim. Zaten okulun son günleriydi.Çook seviyordum.Hala da seviyorum.Ne kadar unutmuş gibi davransam da Unutmadıgımı anlıo. Bugün kuaföre gitmiştim.Amcamoğlu Kuaför.Çok güzel saç bakımı falan herşeyi güzelce yapmıştı.Çok yakışıklı olmuştum galiba. Sevdigim kız ile Benim kankam var Tabi ki de kankam kız. çarşıya inmişlerdi.Benimde Kuaförüm Çarşıya giden yolda.Beni Kuaförde Gördüklerinde uzun uzun baktı.Sanki o da beni seviyomuş gibi.Ama bana hem nefret, kin duyuyo.Hemde o kadar çok sevio. Bu kız Beni Sevio mu sevmiomu anlamıom. Çook kafam karışık. Yardımcı Olur musunuz Çook önemli bu benim için..
   


  Yazan: mynettmy
 2. Kankana söyle kıza söylemeden ağzını arasın. Senin söylediğini belli etmesin ama.
   
 3. Öncelikle biraz kuğu davran. Onla ilgilenmiyormuşsun gibi davran. Bak bakalım o zaman ne olacak. Sen böyle üzerine düştükçe o naza çekiyor kendini.;)
   
 4. Tmm deneyecm
   
 5. Olmaz bu is...
   
 6. Neden olmasın :( Bu kız çook tuhaf ya :(
   
 7. Facebook'tan çıkma teklifi mi edilir? Kızın karşısında bittin zaten sen. ÖZgüveni sıfır, acemi bir insansın şu anda onun gözünde. Bu arada yaş kaçtı?
  Alakasız bir şey söyleyeceğim. Şu telefon kısmına numaranı değil hangi telefonu kullandığını yazacaksın. Valla arayıp sapıklık yapasım geliyor. :D
   
  yunusbulet bunu beğendi.
 8. Haklısın :( İlla ki küçük bir umut vardır.
   
 9. kuğu?
  ---
  kuğu?
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/01/2019 - 17:53