concord c-704 açılmıyor android'de kalıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ay_bulut

ay_bulut

Üye
    Konu Sahibi
concord c-704 açılmıyor android'de kalıyor
concord sitesinden uygun yazılımı indirdim... tableti pc ye taktığıda aygıt yöneticisinde android diye bi drivere tanımamış... üzerinde ünlem işareti var... win 8 kullanıyorum... bunu nasıl yapabilirim... güvenlik kodunu unuttuğum için açamıyorum....

ay_bulut

ay_bulut

Üye
    Konu Sahibi
güncell...

klapin

klapin

Üye
Tabletin , cokmus sistem kartı degismesi gerekiyor aynı sorunu bendr yasadim ve garantiye gonderdim degistirdiler

ay_bulut

ay_bulut

Üye
    Konu Sahibi

bu linkteki programı indirdim... video'da gösterelenleri yaptım... düzeldi... program windows xp de uyumlu... live suit programını yüklerken.. windows xp işletim sistemli bir bilgisayara yükleyin.. sorun çözülecektir...

klapin

klapin

Üye

bu linkteki programı indirdim... video'da gösterelenleri yaptım... düzeldi... program windows xp de uyumlu... live suit programını yüklerken.. windows xp işletim sistemli bir bilgisayara yükleyin.. sorun çözülecektir...
Tşk

cydgn

Üye

Teşekkürlerr

Üst Alt