Cole ile yollar ayrılıyor mu?

 • 27 Eylül 2012
 • 271 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Chelsea ile Ashley Cole arasında ayrılık rüzgarları esiyor. 30 yaşını aşmış oyuncularına uzun soluklu sözleşme önermeyen Chelsea yönetimi, Cole için de istisna yapmadı.

  Ancak 31 yaşında olmasına karşın hala formunun zirvesinde görünen Cole kulübünün 1 yıllık sözleşme uzatma teklifini reddetti. Cole'un kontratı ara transfer döneminde başka bir kulübe imza atıp; sezon sonunda Chelsea'den ayrılmasına olanak tanıyor. Kariyerini Chelsea'de tamamlamak istediğini söylemesine karşın Cole, daha uzun soluklu bir sözleşme yapmak istiyor.

  Yıldız oyuncunun talipleri de şimdiden hazır... Real Madrid ve Paris Saint Germain, Ashley Cole konusundaki gelişmeleri yakından takip ediyor. Geçmişte Cole ile Chelsea'de çalışan Jose Mourinho ve Carlo Ancelotti, Cole'u takımlarında görmek istiyor.
  Ancelotti daha önce cole'u dünyanın en iyi sol bek oyuncusu olarak göstermişti. Chelsea Menajeri Roberto Di Matteo ise görüşmelerin henüz başında olduklarını vurguladı ve Cole'u takımda tutacak bir formül bulunacağına inandığını dile getirdi.
   


  Yazan: Kingmortall
 2. Real Madrid'e gelmesi mantıksız. Marcelo ve Coentra var zaten.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 15:59