Çok üzgünüm bana yardım edin Arkadaşlar :( :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Catty

Catty

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çok üzgünüm bana yardım edin Arkadaşlar :( :(
Uzun zamandır onunla beraberim beni çok mutlu etti bana çok yardım etti beni hiç üzmedi :( ama galiba ben onu üzeceğim...
Hayatta gördüğüm en mükemmel insanlardan birisi , çok sevecen , karşısındakini kendisi kadar düşünen birisi ...
Ama bütün bunlara karşın ben ondan soğudum artık :( hiç bir anlamda ona yakınlığım kalmadı ama çok güzel bir dost olarak onu istiyorum :(
Bahsettiğim kişi benim sevgilim...
Ondan sevgili olmaktan ayrılmak istiyorum ama bunu nasıl becereceğim bilmiyorum :( Onu çok üzeceğim çünkü bana hala aşkım diye mesajlar atıyo ve ben zor aşkım diyorum :(:(
Bana yardım edin ... Onu kafeye davet edip konuyu açıp yüz yüze ayrılmak istiyorum. Ama onu en az nasıl üzerim bunun yolunu bana anlatın ne olur arkadaşlar :( hem çok az üzmek hemde dostum olmasını nasıl sağlarım... Bana yardımlarınızı esirgemeyin :(

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Kibar söylesen de o gine üzülecektir, belki oda bunu istiyordu ama orası meçhul.

Onu kırmadan ayrılalım diyebilmek zor biraz ama dene.Senin onu sevmemen onu daha çok üzecektir.

greenmile

greenmile

Üye
aynı durumda bende varım kız bana aşık ama ben ona değilim,kırmakta istemiyorum ama mecbur sürüyor ilişkim allah yardımcımız olsun

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
No women no cry.

Öyle ya da böyle, üzülecek. En iyisi şimdiden üzülmesi. İlerleyen zamanlar geç olabilir.

Catty

Catty

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Desenize açmak ağzı yummak gözü lazım :S Yarın büyük gün ...
Sahilde oturup bir kafede herşeyi acıcam ona. Çünkü ben üzülüyorum hergün.. :(

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Hasan abi :d:

Bence hemen gidip söylemelisn, insanların duyguları çok önemli :)

Dafny

Dafny

Üye
ne şekilde söylersen söyle üzülecektir.mantıklı bi şekilde anlat ona

kayıpyolcu

kayıpyolcu

Üye
cok acık ki baska biri var...

Catty

Catty

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çok iyi geçti :) çok mutluyum ... Ama benden ayrılmak istemediğini dostu olarak her zaman yanımda olmak istediğini söyledi çok mutluyum :) olley

greenmile

greenmile

Üye
iyi geçtiyse o da ayrılmak istiyomuş demekki :)

Catty

Catty

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Benim için iyi geçti :) o hep üzüldü. Hep sustu...

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Arkadaşlar çok iyi geçti :) çok mutluyum ... Ama benden ayrılmak istemediğini dostu olarak her zaman yanımda olmak istediğini söyledi çok mutluyum :) olley
eski sevgiliden dost olmaz :ehe

Utku

Utku

Üye
hmm neden ayrılmak istiyordun

greenmile

greenmile

Üye
Utku™;2919182' Alıntı:
hmm neden ayrılmak istiyordun

aslında bu arkadaşınkine benzer bişey kız beni sevdiğini söylüyor her fırsatta ama ben ona karşı tüm istek ve arzularımı yitirdim normal bir arkadaş gibi gözümde :S

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
aslında bu arkadaşınkine benzer bişey kız beni sevdiğini söylüyor her fırsatta ama ben ona karşı tüm istek ve arzularımı yitirdim normal bir arkadaş gibi gözümde :S
ya kızla herşeyi konusuyoruz ve konusacak artık pek konumuz kalmıyor buda bizi sıkıyor.İnsan yeni maceralar arıyor

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
ya kızla herşeyi konusuyoruz ve konusacak artık pek konumuz kalmıyor buda bizi sıkıyor.İnsan yeni maceralar arıyor

Tamamen elimizdeki o müthiş insanın değerini bilmemekten kaynaklanıyor Ali :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...