Çok üzgünüm bana yardım edin Arkadaşlar :( :(

• 10 Kasım 2010
  • 1243 Okunma
  • 26 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Uzun zamandır onunla beraberim beni çok mutlu etti bana çok yardım etti beni hiç üzmedi :( ama galiba ben onu üzeceğim...
    Hayatta gördüğüm en mükemmel insanlardan birisi , çok sevecen , karşısındakini kendisi kadar düşünen birisi ...
    Ama bütün bunlara karşın ben ondan soğudum artık :( hiç bir anlamda ona yakınlığım kalmadı ama çok güzel bir dost olarak onu istiyorum :(
    Bahsettiğim kişi benim sevgilim...
    Ondan sevgili olmaktan ayrılmak istiyorum ama bunu nasıl becereceğim bilmiyorum :( Onu çok üzeceğim çünkü bana hala aşkım diye mesajlar atıyo ve ben zor aşkım diyorum :(:(
    Bana yardım edin ... Onu kafeye davet edip konuyu açıp yüz yüze ayrılmak istiyorum. Ama onu en az nasıl üzerim bunun yolunu bana anlatın ne olur arkadaşlar :( hem çok az üzmek hemde dostum olmasını nasıl sağlarım... Bana yardımlarınızı esirgemeyin :(

Yazan: Catty
  2. Kibar söylesen de o gine üzülecektir, belki oda bunu istiyordu ama orası meçhul.

Onu kırmadan ayrılalım diyebilmek zor biraz ama dene.Senin onu sevmemen onu daha çok üzecektir.

3. aynı durumda bende varım kız bana aşık ama ben ona değilim,kırmakta istemiyorum ama mecbur sürüyor ilişkim allah yardımcımız olsun

4. No women no cry.

Öyle ya da böyle, üzülecek. En iyisi şimdiden üzülmesi. İlerleyen zamanlar geç olabilir.

5. Desenize açmak ağzı yummak gözü lazım :S Yarın büyük gün ...
    Sahilde oturup bir kafede herşeyi acıcam ona. Çünkü ben üzülüyorum hergün.. :(

6. Hasan abi :d:

Bence hemen gidip söylemelisn, insanların duyguları çok önemli :)

7. ne şekilde söylersen söyle üzülecektir.mantıklı bi şekilde anlat ona

8. cok acık ki baska biri var...

9. Arkadaşlar çok iyi geçti :) çok mutluyum ... Ama benden ayrılmak istemediğini dostu olarak her zaman yanımda olmak istediğini söyledi çok mutluyum :) olley

10. iyi geçtiyse o da ayrılmak istiyomuş demekki :)

11. Benim için iyi geçti :) o hep üzüldü. Hep sustu...

12. eski sevgiliden dost olmaz :ehe

13. ha bide ben anlatabilsem kızı göresim gelmiyor son günlerde :S

14. hmm neden ayrılmak istiyordun

15. aslında bu arkadaşınkine benzer bişey kız beni sevdiğini söylüyor her fırsatta ama ben ona karşı tüm istek ve arzularımı yitirdim normal bir arkadaş gibi gözümde :S

16. ya kızla herşeyi konusuyoruz ve konusacak artık pek konumuz kalmıyor buda bizi sıkıyor.İnsan yeni maceralar arıyor

17. konuşacak bişey her zaman vardır :naughty:

18. her konuda:naughty:

19. bende öyle diyom zaten :kro2::kro2:

20. Tamamen elimizdeki o müthiş insanın değerini bilmemekten kaynaklanıyor Ali :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 16:20