Çok şükür Sigarayı bıraktım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çok şükür Sigarayı bıraktım
Evet arkadaşlar; bugünden itibaren hayatıma bir kene gibi yapışan, hem sağlığımı hemde paramı bitiren bu illeti terketmiş bulunuyorum. Artık ne dokunurum ne de evime sokarım. İnşallah diğer kullanan arkadaşlarda bırakır. Bu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim...

• Beğen
Tepkiler: osicik

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
bravo. gerçekten tebrik ederim sizi

CABBAR

CABBAR

Üye
Abi saman alevi olmaması ümidiyle :) inşallah bi daha ağzına almazsın o mereti. Bu kutlanır işte :dance:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
tebrikler Murat abi :)

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar :) Yok Aykut'um, saman alevi değil. Bu kez kesin. Paradan ziyade sağlığım söz konusu. Para bir şekilde bulunur ama sağlık bulunmaz.

yunus_ 123

yunus_ 123

Üye
tebrikler valla inşallah sigaraya karşı bugünkü bakışın bi ömür devam eder :):alkis

CABBAR

CABBAR

Üye
Teşekkürler arkadaşlar :) Yok Aykut'um, saman alevi değil. Bu kez kesin. Paradan ziyade sağlığım söz konusu. Para bir şekilde bulunur ama sağlık bulunmaz.

Murat abi haklısın para değil mühim olan sağlık. Babam 13 yaşında başlamış 7 yıldır içmiyor 45 yaşında. Eskisinden çok Daha sağlıklı. Dedem ve onun babası günde 3'er paket sigara içerlerdi. Birisi maltepe diğeri birinci içerdi. Ikisi de sigara yüzünden öldü. Abi zararını muhakkak Benden Daha iyi biliyorsun. :alkis: Allah tekrar içmeyi nasip etmesin sana inşallah. Başlarsan uğrama buralara :off: :ehe

OPC

OPC

Üye
Tebrikler İnşallah bir daha elinizi sürmezsiniz :alkis

___kaptan___

___kaptan___

Üye
gadalarını alırım senin vallaha helal olsun adamsın adamın dibisin iyi olmuş şu zıkkımı bıraktığınız :) Tebrikler :alkis

doctorrr

doctorrr

Üye
Tebrikler usta :)

Heroata

Heroata

Üye
Ne mutlu sana :) hayirli olsun

MrExpert

MrExpert

Üye
Tebrlkler ama ilk bir hafta zor olcak biraz sabirli ol :)

Software95

Tebrikler :alkis

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Evet arkadaşlar; bugünden itibaren hayatıma bir kene gibi yapışan, hem sağlığımı hemde paramı bitiren bu illeti terketmiş bulunuyorum. Artık ne dokunurum ne de evime sokarım. İnşallah diğer kullanan arkadaşlarda bırakır. Bu mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim...
tebrik ediyorum. Gerçekten de büyük başarı. İnsan istedikten sonra her şeyi yapar. kendine baskı uygulamazsan rahatça unutursun. :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Aramıza hoşgeldin tebrikler :alkis

restmod

restmod

Üye
Tebrikler darisi bizim basimiza insallah :)

esokmen

esokmen

Üye
İnsallah bir daha baslamazsin

Silinen Üye 511859

Silinen Üye 511859

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Herkese çok teşekkürler...

MeLih_061

MeLih_061

Üye
Tebrikler..

PriZm

PriZm

Üye
Tebrikler :) darısı bizim başımıza :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...