çok stres oldum keşke sövecek dövecek birisi olsaydı...

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
çok stres oldum keşke sövecek dövecek birisi olsaydı...
Avea karsımda olsaydı ya da hattımdan her ay telsiz ücreti kesenler ya da teröristler ya da anlatsam da anlamayanlar ya da bölücüler ya da cahiller ya da gafiller ya da hainler ya da kafirler ya da örümceklerin beyinlerine yuva yaptığı enteresan adamlar ya da katiller ya da tecavüzler ya da kapkaççılar ya da hırsızlar ya da kibirliler ya da...

-Emre

-Emre

Üye
ya herhangi bir ttnet görevlisi :zzz:

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
-Emre

-Emre

Üye
güvenlikcilerinin bile bogazini sıkasım geliyor :zzz:

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Güvenlik Görevlileri kızmış olduğun mekanın sahibi değiller orda ekmeği için ciğeri 5 para etmez insanların onlara ayar olmasına rağmen çalışan emekçi insanlar illaki birisinin boğazını sıkmak istiyorsan maxicep e girip bunu yazmak yerine sokağa çıkıp deneyebilirsin tabi yapabiliyorsan.

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Güvenlik Görevlileri kızmış olduğun mekanın sahibi değiller orda ekmeği için ciğeri 5 para etmez insanların onlara ayar olmasına rağmen çalışan emekçi insanlar illaki birisinin boğazını sıkmak istiyorsan maxicep e girip bunu yazmak yerine sokağa çıkıp deneyebilirsin tabi yapabiliyorsan.

Ahuahahquauua adam haklı güvenlik görevlisinden ne istiyonuz lan.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
-MaxiBoy

-MaxiBoy

Üye
çok haklısın önemli olan gerçek dünya sanal değil

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
aynen lan vodafon da da böyle telsiz ücreti var

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
geçen ay 1.21 tl kesiyolardi şimdi 1.31 kestiler :@

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
bende de öyle :off: (vodafone)

Haluk.

Haluk.

Üye

+1 abi tamamen Haklısın.

• Beğen
Tepkiler: Akhtoher
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Eyvallah kardeşim

UpOneTR

UpOneTR

Üye
BimCELL de telsiz ücreti yoook :)

Akhtoher

Akhtoher

Üye
:ehhehehe :)

-Emre

-Emre

Üye

Oha adam ciddiye almış :ehe haluk senden hiç beklemezdim :zzz:

Normalde buraya mesaj atmiyorsaniz konuya balıklama dalıp da yorum bırakmayın. Dalga gectigimi gereksizler kolayca anlayabilir.

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Ekmeğindeki insanlarla dalga geçecek kadar gereksiz olmamak lazım evet.

-Emre

-Emre

Üye
Ekmeğindeki insanlarla dalga geçecek kadar gereksiz olmamak lazım evet.

Kardesim sen de biseyden anlamıyon. Ben orada şerefiyle işini yapan güvenlik görevlisine bişey demedim. Ttnete olan sinirimin büyüklüğünü göstermek için öyle dedim, yanlış anlasildiysam kusura bakma.