Çok Romantik Birisiyim Ama Okulda Belli Edemiyorum Ne Yapmam Gerek[Yardım lütfen]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bertinos

bertinos

Üye
    Konu Sahibi
Çok Romantik Birisiyim Ama Okulda Belli Edemiyorum Ne Yapmam Gerek[Yardım lütfen]
Evet arkadaşlar evde gerçekten çok romantik oluyorum,şiir yazıyorum,aşk şarkıları dinliyorum ve duygusal bir tipim fakat bu özelliklerimi okulda gösteremiyorum.Sesim biraz kalın konuşurken yada gülerken falan çok kaba duruyor haliyle insanların gözünde kaba bir imaj yaratıyorum,bensesime bakarak insanların beni yargılamasını değil içimi görerek yargılamasını istiyorum romantikliği okulda gösterirsem bu oluşabilecek önyargıyı yaşanmadan kaldıracağımı düşünüyorum fakat okulda romantikliğimi gösteremiyorum nasıl yapacağım lütfen yardım?

Corrupt

Corrupt

Üye
Direk gülme konusuna gireceğim baştan. Asla sesli gülme, hem sünnet hem güzel olan tebessüm etmeyi seçebilirsin.
İkinci olarak romantik olmak okulda gösterilecek bir olay değildir. Birini gözüne kestirirsln ve ona romantik olmaya çalışırsın, hayatta her zaman böyledir, böyle olacaktır. Ama centilmen olmaya çalışman daha çok işe yarar etkileme evresinde.
İfşa edemediğin şeyler var mı? Mesela özgüvenin eksik mi?
Ya da birini mi seviyorsun da sırf bizden çekindiğin için "bir kıza romantik olmaya çalışıyorum" demek yerine "okulda romantik olmaya çalışıyorum" diyorsun?

İfşa edemediğln şeyler varsa özele gel herhangi bir yerden destek verebilirim gece 10-11 gibi.
Bu işin (tavlama evresinin) notlarımla çok büyük envanterim var 10 kızla bu konu hakkında (erkeklerin nasıl olması gerektiği) konusunda konuştum genel olgulara ulaştım.
Kısacası özelden konuşabiliriz

• Beğen
Tepkiler: Skysis
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Belli Etmede Bence ..

Dalga Gecerler Adamla .. :)

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
eve çağır evee (h)

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
git konuş panpa kabul etmezse bayıltıp... devamını biliyorsun zaten

Jitou

Jitou

Üye
Saçları yana tara Boğazını ilikle Elinde sürekli kitap taşı En azından kabalığın gider

• Beğen
Tepkiler: Skysis
bertinos

bertinos

Üye
    Konu Sahibi
Direk gülme konusuna gireceğim baştan. Asla sesli gülme, hem sünnet hem güzel olan tebessüm etmeyi seçebilirsin.
İkinci olarak romantik olmak okulda gösterilecek bir olay değildir. Birini gözüne kestirirsln ve ona romantik olmaya çalışırsın, hayatta her zaman böyledir, böyle olacaktır. Ama centilmen olmaya çalışman daha çok işe yarar etkileme evresinde.
İfşa edemediğin şeyler var mı? Mesela özgüvenin eksik mi?
Ya da birini mi seviyorsun da sırf bizden çekindiğin için "bir kıza romantik olmaya çalışıyorum" demek yerine "okulda romantik olmaya çalışıyorum" diyorsun?

İfşa edemediğln şeyler varsa özele gel herhangi bir yerden destek verebilirim gece 10-11 gibi.
Bu işin (tavlama evresinin) notlarımla çok büyük envanterim var 10 kızla bu konu hakkında (erkeklerin nasıl olması gerektiği) konusunda konuştum genel olgulara ulaştım.
Kısacası özelden konuşabiliriz
Gülme konusunda mesela biri çok komik bir şey söyleyince tebessümde tutamıyorsun işi o yüzden gülmek kabaca oluyor :D
Sevdiğim ise yok şu an için sadece bir kızı beğendim diyebilirim ama nedense okulda sohbeti açamıyorum :D Öyle kalıyorum yani,mesela arkadaş gözüyle baktığım kızlarla rahatça konuşabiliyorum fakat onunla olmuyor sanki :/ Anca faceten :(

- - - Eklendi - - -

Saçları yana tara Boğazını ilikle Elinde sürekli kitap taşı En azından kabalığın gider
Böyle yapınca sesimin kalınlığı gitmeyecek :D Zaten kaba imajı sesim veriyor :(

Corrupt

Corrupt

Üye
Gülme konusunda mesela biri çok komik bir şey söyleyince tebessümde tutamıyorsun işi o yüzden gülmek kabaca oluyor :D
Sevdiğim ise yok şu an için sadece bir kızı beğendim diyebilirim ama nedense okulda sohbeti açamıyorum :D Öyle kalıyorum yani,mesela arkadaş gözüyle baktığım kızlarla rahatça konuşabiliyorum fakat onunla olmuyor sanki :/ Anca faceten :(

- - - Eklendi - - -

Böyle yapınca sesimin kalınlığı gitmeyecek :D Zaten kaba imajı sesim veriyor :(

Bak ergenliktesin sesinin kalınlaşması normal.
Sesin diğer arkadaşlarından mı kalın yoksa herkesinki gibi mi?

bertinos

bertinos

Üye
    Konu Sahibi

Bak ergenliktesin sesinin kalınlaşması normal.
Sesin diğer arkadaşlarından mı kalın yoksa herkesinki gibi mi?
Diğerlerinde kalın hem de baya kalın kaba bir görüntü veriyor :D

bertinos

bertinos

Üye
    Konu Sahibi

Kaba bir görüntü vermemell. Benim sesim kalın ama yüksek sesle konuşmuorum pek.
Benim sesim kalında tam gür değil boru gibi diyebilirim herkes öyle diyor zaten :D Kontrolü bazen kaçırıyorum elimden biri komik bir şey diyince kaçıyor :/

man20

man20

Üye
yorumunu okuyunca kafamda kilolu bi imaj geldi. Kilolu musun?

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
bak benim siyah incim var ( korsan gemisi :D bilmeyen arkadaşlar için yazdım ) çağır buraya sende gel ben gemiyi sürerken sende marifetlerini gösterirsin yani romantiklik yaparsın :cool bu kıyağımıda unutma :D

Jomolocco

Jomolocco

Üye
romantik olunca dalga mi geciliyormus

okuz olunca adam oluon :zzz:

bertinos

bertinos

Üye
    Konu Sahibi

Bana da öyle geldi.
Ayrıyetten kaşın saçın gözün heryerinde siyah canlandı gözümde :hmmm
Arkadaşlar sesim kalın diyorum işi nereye getiriyonuz :D Bu arada kiloluda değilim ve sarışınım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...