Uygulama Çok garip bir sorun var telefon kilidiyle alakalı.

Sponsorlu Bağlantılar

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
Çok garip bir sorun var telefon kilidiyle alakalı.
merhaba telefon kilitliyken internet bağlantısı kesiliyor açılınca kilit 1-2 saniye içinde geliyo nasıl çözücem ben bu durum hiç bir tema vs yüklü değil aslında yüklüydü ondan sandm kaldırdım herşeyi ama yine aynı ?

uzmburak

uzmburak

Üye
şebeke interneti böyle olmuyor bende ama wifi de yaşadım bu sorunu kablosuz ayarlardayken menu tuşuna baş gelişmiş ayarlardayken uyku fln var kablosuz uykuyu hiçbir zaman yap neyin hiç kesilmez :)

juristokrat

juristokrat

Üye
uyku modunda ekran kilitlenince net gidiyor.

nexpow

nexpow

Üye
bende kesilmiyo ayarlardan düzeltirsin

uzmburak

uzmburak

Üye
tamam işte dediğim ayarı yapınca bağlantı kopmaz telefon ekran kapanınca nasılsa sen kullanmıyorsun diye boşa şarj kullanmamak için wifiyi uykuya alıyor ekranı açınca yeniden devreye sokuyor bu yüzden download yaparken ekran kapanınca download durur mesela dediğimi yaparsan bi sorun kalmaz

Jelly_Bean

Jelly_Bean

Üye
tamam işte dediğim ayarı yapınca bağlantı kopmaz telefon ekran kapanınca nasılsa sen kullanmıyorsun diye boşa şarj kullanmamak için wifiyi uykuya alıyor ekranı açınca yeniden devreye sokuyor bu yüzden download yaparken ekran kapanınca download durur mesela dediğimi yaparsan bi sorun kalmaz

. +1

-efşan

-efşan

Üye
Güç tasarrufu ayarlarını kurcalayın. Bulursunuz .

PremiumWork

PremiumWork

Üye

++1

Dejavuex

Dejavuex

Üye
    Konu Sahibi
battry booster adlı programdan kaynaklanıyomuş ayarlarını yapamadım kaldırmak zorunda kaldım.

tulgacan

tulgacan

Üye
battry booster adlı programdan kaynaklanıyomuş ayarlarını yapamadım kaldırmak zorunda kaldım.

Evet bende de 2x battery programı vardı, bunlar batarya koruması ile de görevli oldukları için doğal olarak ekran kapalı iken hat internetini kapatıyorlar. Bende 2x battery yi sildim kurtuldum bu dertten.

Bana zaten bataryayı yüzde olarak kullanmak için lazımdı, onuda başka bi programcık bulup hallederim sanırım...

mcanbal4

mcanbal4

Üye
görev sonlandırıcı programlar da yapar. onları kaldırmanızı advanced task killer pro kullanmanızı öneririm sadece ekrana widget şeklinde koyun ayarlarında crazy. yapın when screen off yapın. ayrıca internet baglantısının kesilmesi uyku politikası olabilir. kablossuz ayarlardan seçeneklerden gelişmiş ayarlara tıklarssanız uyku politikasını görüceksiniz. onu hiçbir zaman yaparsanız wireless baglantınız hiçbir zaman kopmaz ama önermem şarj dayanmaaaz

speedygs

Üye
Çözüm Telefonunuzu güç tasarruf modundan çıkarın o yüzden ekran kilitlenince indirmeleri durduruyor sorununuz hallolmuştur

Üst Alt