ÇOK ÇOK ACİL YARDIM EDİN

Sponsorlu Bağlantılar

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
ÇOK ÇOK ACİL YARDIM EDİN
merhaba maxicep ailem cümleten hayırlı geceler , benim büyük bi sorunum var, sorunum şu ; ÖRNEK VERİYOM X SİTESİNDEKİ TÜRKÇE İSİMLER VAR YANLARINDA DA ANLAMLARI VAR ÖRNEK : ALİ = ANLAMI HEMEN yanında alt metinde Mehmet: anlamı hemen yanda böyle asa kadar inio , şimdi ben sadece isimleri kopylamak istiyom anlamları kopyalamak istemiyom combo yapacam isimler lazım bana herhangi bildiniz uygulama varmı sayfadaki metnin alt alta bir kısmını kopyalayan , umarım sorunumu tam anlatabilmisimdir sadece isimleri kopylamak isityom anlamlarını istemiyom hepsini kopylayaınca anlamlarnı silmek çok zmanımı alıyo, lütfen bilen biri yardım etsin

Adilx05

Adilx05

Üye
Excele kaydedip isim sütununu kopyala.

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
Paşa öyle yapınca da ismin başındaki boşluk ve isratetlerde beraber kopyalay o X sitesinden alsam Öyle nerden baksan 1 milyon isim hepsinin boşlukların sembolleri ni silmek çok zor olacak combo da boşluk işaret olunca ise yaramıyor

general4242

general4242

Üye
Excelde pek bilgin yoksa birseyler ogrenebilirsen o sembolleri bosluklari da silebilirsin excel cok islevsel cunku. Benimde excelde bilgim yok ama yetenekli bir program kurcala bence
Excelde pek bilgin yoksa birseyler ogrenebilirsen o sembolleri bosluklari da silebilirsin excel cok islevsel cunku. Benimde excelde bilgim yok ama yetenekli bir program kurcala bence

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
a paşam Allah razı olsun o siteden yapamadim ama Bask a sitede olanları excelle de mükemmel yaptım sen excel fikri vermesen aklıma dahi gelmezdi çok teşekkür eder im allah razı olsun
Çok teşekkür ederim paşa yardımlarınız için dediğin gibi excel çok yararlı faydali program excel sayesinde yaptım Hepiniz den Allah razı olsun

• Beğen
Tepkiler: general4242
cihanata_1

cihanata_1

Üye
konu başlığını bu şekilde yapmak yerine sorunu anlatacak bir başlık seçerseniz daha çabuk yardım alabilirsiniz ve büyük harf kulllanmak forumda bağırmak anlamına gelmektedir:)

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Üst Alt