çok çok acil girip bakin bir zahmet çok acil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
çok çok acil girip bakin bir zahmet çok acil
SORUN KİES DEN YAZILIM YÜKLENEREK DÜZLMİŞTİR KONU KİLİT

Sunucuilegüvenilir bir bağlantı kurulamıyorbu,geçici bir sorun olabilirveyaAndroid cihazınızda veri hizmeti kullanılmıyordur.Sorun devam ederse müşteri hizmetlerini arayın

(.S.a maxicep ailesi telefonum samsung Galaxy S3 düne lkadar google store açılıyor du sabah girmiyor du kalktım format attım telefona ve Google store ye girdiğim de hesap Aç giriş yap tıklıyorum üstteki hata yi veriyor wifi 4 modem denedim başka hesap dene dim başka hesap kurmak istedim malesef yine aynı hata yi verdi musteri hizmetlenı aradım yaptığım çözümler belirttim bana bu çözümler başarılı olmamis sa servise ver dedi yardım edecek kimse yokmu .s

- - - Eklendi - - -

Google den bir site buldum çözümü altta yazılmış ama lakin telefon yüklemiyio hata veriyor site şu
Yardım edin lütfen .s

fthakan

fthakan

Üye
bende deoyle bir hata vermişti tekrar format at ama format atarken verileri yedeklemeden format at daha sonra internet ayarlarını tekrar kontrol sadece gsm seçili ise çift mod yap tekrar dene olması lazım.

suskunderbedar3

suskunderbedar3

Üye
    Konu Sahibi
bende deoyle bir hata vermişti tekrar format at ama format atarken verileri yedeklemeden format at daha sonra internet ayarlarını tekrar kontrol sadece gsm seçili ise çift mod yap tekrar dene olması lazım.

Olmadı hocam malesef .s aynı hatayı veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt