Uygulama COK ACİL YARİN YOLA GİDİYOR ARKADAŞ TELEFON BOZULDU

Sponsorlu Bağlantılar

metot1

Üye
    Konu Sahibi
COK ACİL YARİN YOLA GİDİYOR ARKADAŞ TELEFON BOZULDU
"laptoptan vırus kapmıs olabılır ben bırsey yapmadım kart almıstım onu takmak ıcın kapattım sonra tekrar acılmadı kac dafe denedım acılır gıbı oldu ama acılmadı kartı bataryayı flan cıkarıp taktım olmadı. sımdı bı kac tusuna bırden basılı tuttum komut yok yazıyor ölmüş ır androıd yatıyor yan tarafta da kucuk sarı ve lacıvert yazılar yazıyor
reboot system now
apply update from ADB
apply update from external stroge
wipe data/factory reset
wipe cache partition
apply update from cache"

Arkadaş bunu yazdi. Telefon romlu gördünüz üzere. İçinde çok.önemli resimler var bunlari nasil kurtarabilirz? USB baglantisi görmüyor. Hayat memat meselesi yarin yola cikcak çok acil yardim. Format atamiyoruz gider hepsi

dogukan-

dogukan-

Üye
Reboot system nowa tiklayinca acilmiyormu

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Silinmez demi oyle yapinca bisi?

dogukan-

dogukan-

Üye
Telefonu yeniden baslatiyor silinmez heralde bende birsey olmuyordu sen bilirsin

dogukan-

dogukan-

Üye
İstersen bi dene

metot1

Üye
    Konu Sahibi
O ekrani nasil aciyorduk ses açma falan nasildi?

dogukan-

dogukan-

Üye
sen su an o ekranda deilmisin

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Yok arkadaş 1 kere actim nasil actigini bilmiyor ben de bilmiyorum?

dogukan-

dogukan-

Üye
Bataryayi cikarip takarsan gene o ekran gelir olmadi googlea telefonu recoveryde acma diyip ordan reboot system now tiklayabilirsin istersen acik biri bulirsan sorabilirsin bnim cikmam lazim

Tmobile

Tmobile

Üye
cihaz ne model s3 falanmı ? recovery mode açmak için cihazı kapatıp ses açma + menü tuşu + güç tuşuna basılı tutun o menüdeki reboot system now yeniden başlat demektir wipe data factory reset format atmak demektir ancak sadece telefon hafızasını formatlar yani resimler telefonda değilde sd karttaysa bu yöntemi uygulayabilirsiniz install zip from sd card ise rom uygulama kurmaya yarar.
wipe cache partition ise telefondaki sadece geçici dosyaları siler (uygulama kalıntılarıı)siler gibi .:D.

dogukan-

dogukan-

Üye
Aynen

metot1

Üye
    Konu Sahibi
S4​

dogukan-

dogukan-

Üye
Tmobile sen halledersin hepinize iyi geceler

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Samsung gazisi hatta kilit ekrani bi kere gelmiş geri gitmiş kiz yaoamiyor o reboot system now ekranina gelmiyor gelse bi reboot system now dese

Tmobile

Tmobile

Üye
  • Beğen
Tepkiler: dogukan-

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor iste oyle acilmiyor. Samsung ekrani geliyor kaliyor oyle. Kusura bakmasin mobiledeyim. Telefon önemli değil dosyalar onemli

Tmobile

Tmobile

Üye
Olmuyor iste oyle acilmiyor. Samsung ekrani geliyor kaliyor oyle. Kusura bakmasin mobiledeyim. Telefon önemli değil dosyalar onemli
dosyaları telefon hafızasındamı sd karttamı?

metot1

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hafizasinda malesef

Tmobile

Tmobile

Üye
Telefon hafizasinda malesef
maalesef cihaz samsung yazısında kalınca rom atılması gerekir genelde ama şimdi cihaz kapalı varsayarak söylüyorum.
ses kısma tuşuna basın elinizi çekmeden home orta tuşa basın elinizi çekmeden açma kapama tuşuna basın recovery açılacaktır.

Üst Alt