Cok acil yardim bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Cok acil yardim bekliyorum
Az once sistem geri yukleme yaptim son 2 hattada yukledigim tum veriler oyunlar silindi autocad wow wot ve bir suru isler program bunlar geri gelmez simdi ama sistem c de klasorleri duruyor ben bunlari nasil silebilirim tek tek silinmez bunlar kayit defteri de var

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Format Çek Daha İyi Kalıntıları İllaki Kalacaktor İllaki

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Internet problemim var format 3 ay sonra atabilirim baska care ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yüklü Görünüyorsa PCde O Zaman Revo Uninstaller Pro İle Kaldırmayı Dene Yoksa Teker Teker Arat Öyle Sil Çok Sıkıntılı Bu İş Kayıt Defterine Girme PC Çöker Möker

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
DooMbeach

DooMbeach

Üye
Yüklü Görünüyorsa PCde O Zaman Revo Uninstaller Pro İle Kaldırmayı Dene Yoksa Teker Teker Arat Öyle Sil Çok Sıkıntılı Bu İş Kayıt Defterine Girme PC Çöker Möker
bir pc mühendisi olarak söylüyorum yeni kullanıcı aç denetim masasından Açtığın hariç tün kullanıcıları sil ve tam

• Beğen
Tepkiler: lazmaz41 ve Alo_Azrail
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bir pc mühendisi olarak söylüyorum yeni kullanıcı aç denetim masasından Açtığın hariç tün kullanıcıları sil ve tam
İyide Benim Yorumum İle Derdin Nedir? Adamın Konusuna Alıntı Yapsana :ah Dertten Muzdarip Olan O Ben Değilim :dondum:

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail ve kralberk13
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Yüklü görünüyorsa iobit uninstaller olabilir kayıt defteri kayıtlarını filan da tamamen siler yüklü görünmüyorsada temizlik programı filan kullan:)

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler yeni kullanıcı açmadım 50 gb yer var şu an oyunları d ye yüklemeyi deneyeceğim olmazsa bu formatsız c ye ilave mi ne varmı alan arttırma sanırım bunu yaparım

JustWatch34

JustWatch34

Üye
teşekkürler yeni kullanıcı açmadım 50 gb yer var şu an oyunları d ye yüklemeyi deneyeceğim olmazsa bu formatsız c ye ilave mi ne varmı alan arttırma sanırım bunu yaparım
Yanında windows 7 DvD'si var ise DvD'yi tak ve Bilgisayarı kapat açılırken marka yazısı gelince f12'ye bas ve Cd room'u seç sonra Gelen pencereden windows 7'yükle var ona tıkla nereye yüklensin sorusuna cevap vermeden oyunların yüklü olduğu diske sağ tık yap Biçimlendire bas.

Eğer DVD yok ise yerel disk D'ye sağ tık yap Biçimlendire bas eğer biçimlendir yok ise Başlata gir çalıştır yaz gelen küçük yere temp yaz ve ctrl+a sonra del'e bas merak etme Bişey olmaz pcne

Üst Alt