Çok Acil Bakarmısınız !! GREY TELEFON ?

Konu Sahibi
Çok Acil Bakarmısınız !! GREY TELEFON ?
Arkadaşlar az önce telefoncudan aradılar ellerinde sadece Grey Samsung Galaxy S3 kalmış 2 yıl garantiliymiş yurt içi cihazmış pasaport kaydıyla alakası bile yokmuş yine Telpa ve Genpa bakıyormuş garantisine..1500 TL Bu cihazı almalı mıyım ? Sıkıntı olur mu ? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim..Samsung'un kendi distribütör 'ü ve yine 2 yıl kendi garantisinde dedi kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim..Adıma fatura kesecek 2 yıl garanti olarak..

alma bence sıkıntı çıkabilir

Grey ürüne telpa ve genpa bakmaz,tabi bakar ama ücretini öderseniz bakar

esokmen

Üye
Bence alma kardeşim. Genpa Telpa bakar arkadaşın dediği gibi ama para ile. Sonra Samsung Servisi kapısından dönmek zorunda kalma.

Vazgeçtim zaten adam ilk baş telpa genpa diyor şimdi böyle diyor huylandım
Sana demiştim hem telpa hem genpa garantili olmaz onda birşey olabilir diye
Onun sattığı telefonlar yurt dışından gelen pasaport kayıtlı hatta abartıp,imeisi klonlanan tarzda olabilir,çünkü telefonları bazen çeneyle herşeyi düzgün gibi gösterebiliyor.Çok içli dışlı olmaktan aklıma geldi,sanada dedim zaten

Konu Sahibi

Bana 2 yıl yurt içi telpa garantisinde deyince bende tamam dedim yani en baştan söyleseydi hayatta konusunu bile açmazdım bu olayın Neyse ki ucuz atlattık

- - - Eklendi - - -

Bir bit yeniği var bu işte, bence de alma.

Başka yerlere bakıcaz artık kısmet

Şu var aslında,telefon dükkanlarının bazıları sadece 1 firmayla anlaşır ona bağlı olarakta sadece bir firmanın ürününü satıp,yetkili satıcı olarak görünür,2.firmanın olduğu ürünü rahatça satan pek görmedim
Aslında şuna benzer,coca-cola dolaplarına pepsi ürününü koyamazsınız koyarsanız ceza veriyorlar
Anlaşmalı olduğu firmanın ürününü satmakla yükümlüdür,o telefoncuda aynı anda hem telpa hemde genpa ürününü tek bir model üzerinden satamaz

Zaten carreforda 1600 bence ordan al kafan rahat olsun

Konu Sahibi

Yok kardeşim zaten 2 türlü garanti vermiyor adam sen yanlış anladın..Genpa garantilisi de var Telpa garantilisi de var hangisini istersen demişti dün bana ama bugün aradı başka firmanın garantisinde olan var dedi ben o yüzden vazgeçtim

Güvenilir birisi değil,her dakika cümle değiştiriyorsa
Eyer illaki s3 alacağım ama sorunsuz olsun diyorsan internet üzerinden kampanyalar yapan siteler olur tanınmış firmalardan,piyasanın biraz altına olur tabi başın ağrımaz
Aynı telefonu o mağazadan alırsan da tutup ta internette o fiyat diyorlar o zaman da işin bir esprisi kalmıyor insan,intetnetten almaya yöneliyor

Konu Sahibi

grey üründe nasıl garanti oluyor ?

Grey ürün garantisiz ürün olmuyor ki zaten..Grey dedikleri şey Kvk genpa veya telpa değil de başka bir firmanın garantisinde olan ürün yani.

- - - Eklendi - - -

1650 ye Telpa veya Genpa garantili buldum fiyat nasıl sence daha ucuzunu bulabilir miyim yoksa alayım mı ?

1650 ye Telpa veya Genpa garantili buldum fiyat nasıl sence daha ucuzunu bulabilir miyim yoksa alayım mı ?
Tabi ki al ama ilk önce öğren ondan sonra almanı tavsiye ederim
Kapıda ödemeli önceden kullandığım bir site var telpa garantili gönderiyor kutusu açılmamış ama zaten söylediğin fiyata yakın orasıda 1640tl falan tutuyor kargo dahil

Konu Sahibi

Bu sefer kesin 1650 TL Genpa veya Telpa hangisini istersen dedi fiyat iyi diyorsun yani ? Bide hangi garantiyi seçeyim sence ?

Bu sefer kesin 1650 TL Genpa veya Telpa hangisini istersen dedi fiyat iyi diyorsun yani ? Bide hangi garantiyi seçeyim sence ?
Telpaya yanaşma derim insanı kanser eder,geçen yıl telpayla mahkemelik olmuştum ramak kalmıştı icraa'ya gidiyordum da son anda geri adım atmışlardı
Kvk derim neden dersen seni aşırı yomaz 3 telefonumda kvklı üründü ekrandan tut,batarya,tuş vs bir çok yerini ücretsiz değiştirdiler.
Birde dediğim gibi düşmeye kırılmayada garanti veriyor,kafan rahat olur