cok acil 6600 acılısdaki fotoğrafı bulamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhan32

Üye
    Konu Sahibi
cok acil 6600 acılısdaki fotoğrafı bulamıyorum
iyi günler arkadaşlar 6600 eskiden kalma bi telefon getirdi müşterim telefon acılısındaki fotoğraf geliyor fakat fotoğrafa ulaşamıyoruz hafıza kartında yok telefonun sistem dosyasında oldugunu dusunuyorum sisteme girmek için ayrıca proğram yükledim sys exporer ismi fakat sistem dosyasının neresindedir bu fotoğraf acil yardım gerekiyor :(

Harun6754

Üye
iyi günler arkadaşlar 6600 eskiden kalma bi telefon getirdi müşterim telefon acılısındaki fotoğraf geliyor fakat fotoğrafa ulaşamıyoruz hafıza kartında yok telefonun sistem dosyasında oldugunu dusunuyorum sisteme girmek için ayrıca proğram yükledim sys exporer ismi fakat sistem dosyasının neresindedir bu fotoğraf acil yardım gerekiyor :(

temayı degıstırırsen foto gder

gokhan32

Üye
    Konu Sahibi
fotoğrafın gitmesini istemiyorum fotoğrafdan cıktı alacağım fotoğrafa ulaşmaya calısıyorum rahmetli olmuş fotoğradaki kişi başka da fotoğrafı yokmuş müşterim o fotoğrafı istiyor fotoğraf ham dosyasını bulmaya calısıyorum işin aslı

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Galeridedir.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bi tane file manager programi yukle, c/system in sonunda .img, .bmp, gibi dosyalardan biridir. symbian s60 kullanmayali cok oldu elimde bi tane s60 cihaz olsa soyleyebilirdim ama tam cikartamiyorum simdi. ss atarsan eger fexplorer gibi bi programla sorunu asabiliriz.

- - - Eklendi - - -

ayni sekilde c/system/data klasorunun icinde de olabilir.

- - - Eklendi - - -

yalniz fotografi bulsan bile cok kucuk kalacaktir bilgisayar veya baski icin.

- - - Eklendi - - -

aradigin dosyanin ismi bootloadimage gibi bisey olabilir. bu kadar hatirliyorum. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt