cok acil 6600 acılısdaki fotoğrafı bulamıyorum

• 26 Mart 2013
  • 401 Okunma
  • 4 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iyi günler arkadaşlar 6600 eskiden kalma bi telefon getirdi müşterim telefon acılısındaki fotoğraf geliyor fakat fotoğrafa ulaşamıyoruz hafıza kartında yok telefonun sistem dosyasında oldugunu dusunuyorum sisteme girmek için ayrıca proğram yükledim sys exporer ismi fakat sistem dosyasının neresindedir bu fotoğraf acil yardım gerekiyor :(

Yazan: gokhan32
  2. temayı degıstırırsen foto gder

3. fotoğrafın gitmesini istemiyorum fotoğrafdan cıktı alacağım fotoğrafa ulaşmaya calısıyorum rahmetli olmuş fotoğradaki kişi başka da fotoğrafı yokmuş müşterim o fotoğrafı istiyor fotoğraf ham dosyasını bulmaya calısıyorum işin aslı

4. Galeridedir.

5. bi tane file manager programi yukle, c/system in sonunda .img, .bmp, gibi dosyalardan biridir. symbian s60 kullanmayali cok oldu elimde bi tane s60 cihaz olsa soyleyebilirdim ama tam cikartamiyorum simdi. ss atarsan eger fexplorer gibi bi programla sorunu asabiliriz.

- - - Eklendi - - -

ayni sekilde c/system/data klasorunun icinde de olabilir.

- - - Eklendi - - -

yalniz fotografi bulsan bile cok kucuk kalacaktir bilgisayar veya baski icin.

- - - Eklendi - - -

aradigin dosyanin ismi bootloadimage gibi bisey olabilir. bu kadar hatirliyorum. :(

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 02:23