[CODeRUS] MeeFox v1.0.4a MeeGo Harmattan

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
[CODeRUS] MeeFox v1.0.4a MeeGo Harmattan
Evet dönüştü dönüştü son halini aldı. MeeFox N9 için hazır.

Kullanım: Kullanırken yine QmlMoz'daki gibi basılı tutarak menüleri getiriyoruz ancak bu sefer gitmek istediğiniz yere parmağınızı sürüklemeniz lazım ekran üzerinde. Adres çubuğuna gidecekseniz ilk önce basılı tutup menünün çıkmasını bekledikten sonra yukarı parmağınızı sürükleyin, aynısını aşağıdaki seçeneklere ulaşmak için yapın.

QmlMoz'a göre daha stabil ama eski akıcılığı yok. Arayüzde bol bol değişikliğe gidildi ve N9'a daha yakışır bir hale getirildi. Yakın zaman içinde bir güncelleme daha alacak. Üzerine eklene eklene hepsi düzeltilecek umuyorum ki. Takipçi arkadaşlar her zaman olduğu gibi güncel sürümleri konuda paylaşabilirler.

1.0.1
1.0.1

Konuyu ilerleyen zamanlarda düzenleyeceğim.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: fnldstntn ve fLuke!

fLuke!

fLuke!

Üye
Abi configden yazı boyutunu büyültebilir miyiz?Aradım ama bulamadım onu. :)

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
valla onu ben de arıyorum dostum ama bulamadım. bunun için seçenek koyması lazım ilerleyen sürümlerde. confige dalayım ben bi.

fnldstntn

Üye
1.0.3a yayınlandı...

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
güncelledim.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
herhalde bu gece de birkac dizi guncelleme verecek gecen 1.5.4'de oldugu gibi.

Seglopsi

Seglopsi

Üye
[ENGİN];6239745' Alıntı:

Coderus'a söyleyin vitesi küçülsün :) sınırzız internetle güncellemek ölüm gibi saat başı güncelleme mi olur yahu :D

ayni dertten bende muzdaripim abi :)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye

ayni dertten bende muzdaripim abi :)
Sayfa geçişlerinde anormallikler var ayrıca dokunma hassasiyeti biraz tutarsız bunlar düzelecektir eminim.
Hiç sorma Oğuz :) şimdi güncellemeyim bari? Kararlı sürüm çıkarsa onu indirek :D

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ben daha indirmedim zaten MeeFox'u uyuyana kadar birakmiyor bu adam uyusun oyle indircem :)

dawid

dawid

Üye
:d:

Seglopsi

Seglopsi

Üye
o da dogru da uyurken cikartamaz o yuzden uyurken bari bi surumu indirip kullanayim dedim :)

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
[ENGİN];6240148' Alıntı:
Sayfa geçişlerinde anormallikler var ayrıca dokunma hassasiyeti biraz tutarsız bunlar düzelecektir eminim.
Hiç sorma Oğuz :) şimdi güncellemeyim bari? Kararlı sürüm çıkarsa onu indirek :D

dokunma hassasiyetini ayarlardan ayarlayabiliyorsun abi. üçüncü ekran görüntüsünde touch radius var. basacağın alanı ve basınca hangi açıyı algılayacağı ayarlanıyor.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
dokunma hassasiyetini ayarlardan ayarlayabiliyorsun abi. üçüncü ekran görüntüsünde touch radius var. basacağın alanı ve basınca hangi açıyı algılayacağı ayarlanıyor.
Eyvallah Serdar ben onu gözden kaçırmışım bakayım hemen :)

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Arkadaşlar bu tarayıcı güzel mi hiç denemedim. Bir de Türkçe dil desteği var mı acaba?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Arkadaşlar bu tarayıcı güzel mi hiç denemedim. Bir de Türkçe dil desteği var mı acaba?
Ufak tefek tutarsızlıkları var ama fena değil :) İyileştirme yapılacaktır muhakkak.
Dil desteği şu anlık yok sanırım göremedim o seçeneği ama ilerki zamanlarda eklenebilir kanısındayım :)

• Beğen
Tepkiler: vestes123
VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
[ENGİN];6241502' Alıntı:
Ufak tefek tutarsızlıkları var ama fena değil :) İyileştirme yapılacaktır muhakkak.
Dil desteği şu anlık yok sanırım göremedim o seçeneği ama ilerki zamanlarda eklenebilir kanısındayım :)

Eyvallah Engin abi, sağol. İyi forumlar...

fnldstntn

Üye

1.0.4a güncellemesi....

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Yüklemiycem arkadaş yaa :D