Codec core player

Sponsorlu Bağlantılar

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
Codec core player
Arkadaşlar ne zmandan beri codec palyerin sertifakalısını arıyorum lütfen yorum yxzın sertifikalı elinde olan cvp yzssın lütfennn n73e:bann:

schumici

schumici

Üye

şifre: yokyok
birader umarım bu işine yarar;)

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi

şifre: yokyok
birader umarım bu işine yarar;)
Arakdaşım desteklemiyo bu senin verdiğin n73ünde bu programı sertifakalandırıp kullnlardan rica edyrum ltfen lin atunnnn:bann:

schumici

schumici

Üye
birader valla aramadığım yer kalmadı pro yok bi türlü yinede aklımda duruyo inşallah buluruz

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
Ya arkadş kmsede yoq mu yaaa sertifikalı yardumm edinn ya

schumici

schumici

Üye
birader sanada yaranılmıyo valla. bulamadık işte ama yinede arıyorum dua ette bulalım

klxc

klxc

Üye
    Konu Sahibi
birader sanada yaranılmıyo valla. bulamadık işte ama yinede arıyorum dua ette bulalım
saolsın kardeş ya ne kızsıyosun ya tmm tşkrler ama bu progrm forumda büssürü war sertifakalndrmyı 1 kşi bile blmio mu nsı kullnıolr o zan tellerinde bn anlmdım sertifkalndırıp ltfen lnk atın mu msja rce edrm:bann::bann::bann::bann:

burak1912

Üye
beyler bu coeplayerın .jar tabanlı sı yokmu ya varsa lütfen yardım cı olun çünkü benim telefon nokia 6280 ve .jar tabanlı programları desteklıyo bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

kemo90

Üye
dostum bilgisayarda ****** dosyasından imei numaranla ******i alıp coreplayeri kurup numarayı giriyorsun yani her telin kendi imei numarasına sertifika veriliyor bende açık sertifikalı coreplayer vardı her tele uygun ama silmişim onu ara sen istersen.

Üst Alt