Motorola Atrix 4G CM10 For Atrix

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
CM10 For Atrix
Jb romudur. Arayüz olarak oldukça başarılı ve keyifli bir rom fakat ufak buglar mevcut. Yinede arayüz için kullanmaya değer .. Parmak izi , video çalışmıyor .. Bir çok özellik mevcut. Rom ile gelen launcher ı kullanmayın kasıyor. Tavsiyem nova prime dır . türkçe desteği var

Rom (2013-02-20)

Tercihe bağlı kernel
Kernel with 1.3ghz overclock support: Bluesleep fix:

Google Apps
epinter gapps v5:
Updated gapps (for 4.1.2).

Kurulum:

wipe data
wipe cache
wipe dalvik cache
rom
reboot
gapps

Güncelleme yapacaklar romu wipe yapmadan kurabilir . Reboot yapın ve gapps kurun ..

Şarj süresi jb romları arasında en başarısız olanı .. Kendi kullanımımı baz alırsam 1 gün dayanmıyordu .

denny38d

Üye
Büyük bugları yok yani önemsiz bugları var ben bunu yükledim ve kullanıyorum pili de 1 günden fazla dayanıyor.Tercihe bağlı kernel'ı yüklemeyin olur...

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Yeni kernel cikinca guzel olacak

ney27

Üye
Jb romudur. Arayüz olarak oldukça başarılı ve keyifli bir rom fakat ufak buglar mevcut. Yinede arayüz için kullanmaya değer .. Parmak izi , video çalışmıyor .. Bir çok özellik mevcut. Rom ile gelen launcher ı kullanmayın kasıyor. Tavsiyem nova prime dır . türkçe desteği var

Rom (2013-02-20)

Tercihe bağlı kernel
Kernel with 1.3ghz overclock support: Bluesleep fix:

Google Apps
epinter gapps v5:
Updated gapps (for 4.1.2).

Kurulum:

wipe data
wipe cache
wipe dalvik cache
rom
reboot
gapps

Güncelleme yapacaklar romu wipe yapmadan kurabilir . Reboot yapın ve gapps kurun ..

Şarj süresi jb romları arasında en başarısız olanı .. Kendi kullanımımı baz alırsam 1 gün dayanmıyordu .

kurulumu yanliş anlatmişsın
rom
gapps
kernel
blue slepp

şeklinde olacak
yanlış hatırlamıyor isem bu rom daha önce BatuhanOzalp77 kardeşimizin paylaştıogı
Motorola Atrix Cm10 JB Rom (Tavisiye 10 numara) konusunda ki romun güncelleşmiş hali ve yine yanlış hatırlamıyorsam

Bu rom da video çekme işini videocamilizyone programı ile yapıyorsunuz kendi video programı çalişmıyor
ayrıca romda ki güncelleştirmeleri almak istiyorsaniz rom da ki cwm güncelleştirmelerini günlük dahil kontrolet deyip yükleyebilirsiniz

ayrıca paylasım için teşekürler

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Evet bekledim biri paylassin diye kimse paylasmadi ben paylastim

- - - Eklendi - - -

O digerimiydi aceba tam hatirlamiyorum

ney27

Üye
Digeri derken nedemek istedin anlamadim

ney27

Üye
Eger cm10.1 (4.2 ) 3.1 kernel siz hali ise epinterin sitesinde veya bizim forumda vardi galiba 4.2 rom diye

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
Bu surum paylasildimi bilmiyorum :bilmm

Üst Alt