Galaxy S4 Mini İ9190 Cm 12 Google Play Hizmetleri durdu hatası ?

Sponsorlu Bağlantılar

Dn@

Dn@

Üye
    Konu Sahibi
Cm 12 Google Play Hizmetleri durdu hatası ?
Arkadaşlar bazı oyunlar ve uygulamalarda play hizmetleri durdurdu hatası alıyorum Cm 12.1 5.1.1 kullanıyorum çözümü varsa yardımcı olabilirmisiniz ?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Menü’ye giriş yapınız ardından Uygulama Yöneticisine tıklayın. Uygulama Tercihlerini sıfırlayın ve telefonunuzu açık kapattıktan sonra hata düzelecektir. Eskisi gibi işlemleri yapmaya devam edebilirsiniz tekrar aynı hatayı alırsanız aynı işlemleri uygulayarak çözebilirsiniz.

Dn@

Dn@

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler hocam işe yaradı

melih161

melih161

Üye
Menü’ye giriş yapınız ardından Uygulama Yöneticisine tıklayın. Uygulama Tercihlerini sıfırlayın ve telefonunuzu açık kapattıktan sonra hata düzelecektir. Eskisi gibi işlemleri yapmaya devam edebilirsiniz tekrar aynı hatayı alırsanız aynı işlemleri uygulayarak çözebilirsiniz.

hocam hangi menüden bahsediyorsunuz, aynı sorun bende de var. normal menüde uygulama yöneticisi yok google play'de de uygulama yöneticisi yok?

Dn@

Dn@

Üye
    Konu Sahibi
melih uygulamalar yöneticisine girip tüm uygulamalar sekmesinde bulabilirsin. sağ tık yap karşına çıkar

melih161

melih161

Üye
melih uygulamalar yöneticisine girip tüm uygulamalar sekmesinde bulabilirsin. sağ tık yap karşına çıkar
eyvalah çok nsaol buldum yaptım, fakat işe yaramadı. Bendeki sorun şu: google play'e giriyorum, arama kısmına ilk harfi girdikten 1 saniye sonra durduruldu hatası alıyorum. yani arama yapamıyorum. Rom'u çok sevdim, umarım bu hatanın bi çözümü vardır ya.

zencibitc

zencibitc

Üye
eyvalah çok nsaol buldum yaptım, fakat işe yaramadı. Bendeki sorun şu: google play'e giriyorum, arama kısmına ilk harfi girdikten 1 saniye sonra durduruldu hatası alıyorum. yani arama yapamıyorum. Rom'u çok sevdim, umarım bu hatanın bi çözümü vardır ya.
farklı bir gapps deneyebilirsin. ama üstüne kurunca brick olabilir sıfırdan kur

androfilex

androfilex

Üye
farklı bir gapps deneyebilirsin. ama üstüne kurunca brick olabilir sıfırdan kur
Farklı gapps yüklerse cihaz brick olmaz. Eski uygulama verileri ile yeni yüklediği gapps paketindeki uygulamalar arsında çakışma olabilir, sorun çıkarma ihtimali var. Yani "... durduruldu" gibi hatalarla karşılaşma ihtimali yüksek, ki buna brick denmez. Yeni gapps paketini yükledikten sonra recovery menüsünden wipe cache ve wipe dalvik cache(gerekirse +wipe data) işlemlerini yaparak durduruldu hatalarını giderebilir.

zencibitc

zencibitc

Üye
xperia z2 ve ace 2 de yaşadım .

Üst Alt