Clash Of Clans V5.2

Sponsorlu Bağlantılar

aaeerr

aaeerr

Üye
Büyük ihtimalle jungle heat gibidir. Gamekiller Gamecih ve Freedom çalışmıyor.
Bunun hilesi yapilmaz. Cunku serverla devam esitleme yapiyor. Hile yapinca oyunda hata olustu kapatin acin diyor. Kapatip acinca normal calisiyor. Ama asla hile yapilmiyor. Yapilsa tas alirdik :) bence yapilamayacak

• Beğen
Tepkiler: .caner.

TheOldBros

TheOldBros

Üye
Herkez 5 yildiz vermis play de indirdim basladim bakalim oyunda mageler var iyimis kimler surekli oynuyo bu oyunu guild kuracak varmi

.caner.

.caner.

Üye
Bende Caner :D 7 level im daha :)

NightRose

NightRose

Üye
bence haksızlık var android ayrı serverde olmalıydı şimdi haksız rekabet var oyunda tabi bu benim düşüncem

Peocawe

Peocawe

Üye
Nasil aktariyoruz peki

Vallahi ben bilmiyorum ya. Bi clana girmiştim clash of clans da az muhabbet edince konu ios da ki hesabıma geldi. Clan başkanı whatsapp dan gamecenter hesabımı vermemi istedi ve verdim. Ardından bi kod gönderdi bana oyundan o kodu girdim ayarlar kısmına ve köyüm geri geldi.

ilcarnefice

Üye
Arkadaş nasıl ekleniyor?

destroyer26

destroyer26

Üye
Vallahi ben bilmiyorum ya. Bi clana girmiştim clash of clans da az muhabbet edince konu ios da ki hesabıma geldi. Clan başkanı whatsapp dan gamecenter hesabımı vermemi istedi ve verdim. Ardından bi kod gönderdi bana oyundan o kodu girdim ayarlar kısmına ve köyüm geri geldi.
Ben yeni telime yukledim oyun yeniden bssladi

.caner.

.caner.

Üye
Ben 8

TheOldBros

TheOldBros

Üye
İyi bende seri lvl kasicam su kisla 3 lwl olsun goblin basicam kalkani kaldirdinizmi yoksa hala duruyomu birine saldirinca kalkiyomus benm 2 lv 2 tane altin ve iksir madeni 2 tane 2 lv alrin ve iksir deposu 2 lw koy binasi 3 lvl da kisla olucak iste ondan sonra milleti yagmalayabilirmiyim dusuk lwl ler kalkani kaldiriyomu

.caner.

.caner.

Üye
İyi bende seri lvl kasicam su kisla 3 lwl olsun goblin basicam kalkani kaldirdinizmi yoksa hala duruyomu birine saldirinca kalkiyomus benm 2 lv 2 tane altin ve iksir madeni 2 tane 2 lv alrin ve iksir deposu 2 lw koy binasi 3 lvl da kisla olucak iste ondan sonra milleti yagmalayabilirmiyim dusuk lwl ler kalkani kaldiriyomu
Sağolsun arkadaşım Jungle heat ta yaptığı gibi düşük level iken saldirtti ve kalkan kalktı