Oyun Clash of Clans maxicep klanı !

Sponsorlu Bağlantılar

Kontrol

Kontrol

Üye

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Kontrol

Kontrol

Üye
Avast neden habersiz gittin birader bi haber verseydin neyse klani açınca haber verirsin

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Yusuf atisma oldu biraz whatsappta adam kufur etmis atmamislar bende kizdim iste sonra ben yokum dedim tekrar ikna ettiler gelirsen bekleriz dun gece acmislar Chevalerie

Kontrol

Kontrol

Üye
Chevalerie klanin ismi bu mu ?

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Evet

2495243

2495243

Kapalı Hesap
samimiyetten ziyada kufur laubali bi ortam olmaması onemli bizim icin benim akrabamda var sınıf arkadasımda lan lun falan olmamalı ?
Öyle konusan atılır bayan arkadaslar var clanda

• Beğen
Tepkiler: Kontrol
2495243

2495243

Kapalı Hesap
Clanımız herkese açıktır bin atlı buyurun 1100 kupa sınırı var sadece

orhanblt

orhanblt

Üye
Klan adı OLYMPOS.
Kusura bakmayın arkadaşlar klan dengesi açısından 55 lvl üstü arkadaşları bekleriz. Ama herşeyden önce saygı tabi. Klanda çok iyi arkadaşlıklar kurduk. Bunun sadece bir oyun olduğunu unutmayacak arkadaşları bekleriz. :)

Sonradan bir huzursuzluk çıkmaması adına kurallarımız;

- Asker isterken seviye belirtilmeyecek
- 4 lvl altı bağış yapılmaz 4 lvl altı askeriniz varsa gelişene kadar sadece asker isteyebilirsiniz.(Zaten klanda herkesin askeri 5 lvl ve üstüdür. )
- İstediğiniz askeri istediğiniz kadar isteyebilirsiniz. Al/Ver dengesi olsun yeter.
- Herhangi bir kupa kasma zorunluluğumuz yoktur. Köy evini dışarda da tutabilirsiniz.
- En önemlisi saygı.
- Huzursuzluk çıkaran ile lvl ine bakılmaksızın yollar ayrılır.

caps6

caps6

Üye
Klan adı OLYMPOS.
Kusura bakmayın arkadaşlar klan dengesi açısından 55 lvl üstü arkadaşları bekleriz. Ama herşeyden önce saygı tabi. Klanda çok iyi arkadaşlıklar kurduk. Bunun sadece bir oyun olduğunu unutmayacak arkadaşları bekleriz. :)

- 4 lvl altı bağış yapılmaz 4 lvl altı askeriniz varsa gelişene kadar sadece asker isteyebilirsiniz.(Zaten klanda herkesin askeri 5 lvl ve üstüdür. )
- İstediğiniz askeri istediğiniz kadar isteyebilirsiniz. Al/Ver dengesi olsun yeter.
- Herhangi bir kupa kasma zorunluluğumuz yoktur. Köy evini dışarda da tutabilirsiniz.
- En önemlisi saygı.

arkadaşın oyunundan klanınıza katıldım 70 lv askerlerde 5lv alamadılar klana

orhanblt

orhanblt

Üye
arkadaşın oyunundan klanınıza katıldım 70 lv askerlerde 5lv alamadılar klana
Baska bir klana istek atmis olmayasin :) ben herhangi bir istek yada red goremiyorum. Dedigim gibi bizim icin saygi oncelik 55 lvl siniri sadece bir sinir koyma geregindendir.

Son düzenleme:
2495243

2495243

Kapalı Hesap
Bin atli clanina buyurun arkadaslar

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Arkadaslar su anda yaklasık 14-15 kisilik yerimiz var kendi kurdugum bin atlı clanına hepinizi beklerim

2495243

2495243

Kapalı Hesap
Arkadaslar su an clanda yerimkz mevcut ayrica 45 ustunu aliyoruz artik bin atli clan ismi whatsapp ve face grubumuz var buyurun bekleriz

dayannight

dayannight

Üye
Klan adı OLYMPOS.

- En önemlisi saygı.

klana alım devam ediyor mu bağışlar ve klan savaşlarında durumlar nasıl?Arkadaşlar bence konu başlığı değiştirilsin zaten maxicep klanının sabit konusu açılmış ama ilgilenen yok klan hakkında yazılanlara cevap bile vermiyorlar

orhanblt

orhanblt

Üye
Bagis konusunda sikinti olmaz. Klan savaslarini estikce yapiyoruz duzenli olarak deil. Suan 30 kisiyiz cogalmak gibi bir derdimiz yok. Ama istek atabilirsiniz

Karalama45

Karalama45

Üye
79 levrlim golem pekka acik kral dev okcu falan 5 buyucu de 5 bina 8 hayir demessiniz heralde :)

sefo1

sefo1

Üye
Göçerköyü klanıma alım var iyi geceler yaşı 25veüstü bide 60 level arkadaslar