Haber Clash Of Clans, Android Için Sunulmaya Hazırlanıyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Clash Of Clans, Android Için Sunulmaya Hazırlanıyor
Oyun geliştiricileri, mobil platformda oldukça kaliteli yapımları son dönemde sundular. Akıllı telefon ve tabletlerin donanım açısından gelişimleri, grafik açıdan da oldukça başarılı yapımların yayınlanmasına olanak sağladı. Baktığımızda özellikle Apple‘ın iOS platformu yanı sıra Google‘ın Android işletim sistemi oldukça popüler durumda.

iOS için sunulan oyunlar, ya da Android için sunulan oyunlar, çok büyük ihtimalle diğer platform için de eninde sonunda yayınlanıyor. Bu oyunlardan bir tanesi de iOS platformu için sunulan Clash of Clans adında ki oyun oldu. iOS platformu için sunulan, Apple’ın iPhone, iPad ve iPod Touchcihazlarında beğeni ile oynanan oyun şimdi de Android için sunulmaya hazırlanıyor.

Kapalı Beta olarak testleri devam eden oyunun Android platformu için kısa zamanda sunulacağı kaydedilirken, oyunun geliştiricisi olanSupercell‘de bir çok yazılım geliştiricisi oyun üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Supercell oyun geliştirici şirket, Rovio gibi Finlandiya kökenli olarak karşımıza çıkıyor.

Henüz Clash of Clans oyununun Google Play Store‘da tam olarak ne zaman yer alacağına dair bilgi ise bulunmuyor.

Clash of Clans, Android için sunulmaya hazırlanıyor

taylan08

Üye
1 sene sonra bize geliyor -_-

Samet.25

Sonunda adim attilar en cok bekledigim oyub

aaeerr

aaeerr

Üye
Sonunda !

Peocawe

Peocawe

Üye
Jungle Heat'e alışmıştık ama. :p iOS da gelişmiş bi köyüm vardı Clash of Clans da, bu köyü tekrar alabiliyor muyuz? gerçi gamecenter hesabından giriliyodu ona imkansız gibi.. :/

BurakTura

BurakTura

Üye
arkadaşlar oynardı özenirdim şimdi oynama sırası bende :yuru :D cidden hani çok böyle merak ediyordum lan baya iyi oyun bilmem ne falan diye çok iyi bir haber bu

aaeerr

aaeerr

Üye
Tahmini cikis tarihi ne zamandir sizce ?

Peocawe

Peocawe

Üye
arkadaşlar oynardı özenirdim şimdi oynama sırası bende :yuru :D cidden hani çok böyle merak ediyordum lan baya iyi oyun bilmem ne falan diye çok iyi bir haber bu

O gelene kadar jungle heat deneyebilirsin. Birebir aynısıdır.

Üst Alt