Oyun Clash of clan satılık ilanlar doğrumu

Sponsorlu Bağlantılar

efsane_6868

efsane_6868

Üye
    Konu Sahibi
Clash of clan satılık ilanlar doğrumu
Merhaba arkadaşlar geçen gün internete baktım clash of clan oyununu mesela adam.145 level 150 liraya satiyor yada 120.level 100 liraya satıyor

Bu bir katakullemidir sizce yada diyelimki adamla anlaştınız bir yerde buluştunuz kendi telefonuma güvenli bir biçimde geri alamayacak şekilde nasıl geciririz

Buğra

Buğra

Admin
hesap geçirme yoktu eskiden. Mecbur gmail hesabını komple size verecek sizde o hesabın tüm bilgilerini değiştireceksiniz :)

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Ben satiyorum 114level

efsane_6868

efsane_6868

Üye
    Konu Sahibi
Ne kadar fiyata
hesap geçirme yoktu eskiden. Mecbur gmail hesabını komple size verecek sizde o hesabın tüm bilgilerini değiştireceksiniz :)

Gmail hesabını alsak yetiyor yani sonra telefona yeni hesap ekle desek kayıtlı oyundakini silecez yeni gmail ile giriş yapsak yeter yani

Peki gmail de altarnatif eposta değişiyormu acaba yani şifreyi unuttum dese adam geri alabilirmi

Buğra

Buğra

Admin
Ne kadar fiyata

Gmail hesabını alsak yetiyor yani sonra telefona yeni hesap ekle desek kayıtlı oyundakini silecez yeni gmail ile giriş yapsak yeter yani

Peki gmail de altarnatif eposta değişiyormu acaba yani şifreyi unuttum dese adam geri alabilirmi
En posta aldıktan sonra e posta bilgilerini değiştirmeniz lazım ondan sonra sıkıntı olacağını sanmıyorum
Ama adamın önce kendi telefonundan hesabını çıkış yapmasi lazım yoksa adam hala oyuna girer

efsane_6868

efsane_6868

Üye
    Konu Sahibi
Peki şu varmı ben gmail adresine telefonum kayıtlı sonra sana verdim hesabı sen yeni numaranı şifre delan değiştirdin sonradan ben şifre unuttum la eski no damman yada alternatif eposta ile yani gmail i geri alma imkanım varmı

Buğra

Buğra

Admin
Hiç başıma denk gelmediği için bilemiyorum. Bende de vardı clash of clans hesabı 110 level Gmail veremediğim için satmadim