Çizgi kahramanların hazin sonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Çizgi kahramanların hazin sonu
road runner : okadar dedim bu hızlı nereye kadar diye ama dinlemedi
yine bir gün çakaldan kaçarken aşırı hızdan içeri attılar orda esrar ooooo kokain e bulaştı bigün wc de şişlenerek öldü

çakal : acme şirketinden aldığı malların parasının veremediği için haciz geldi...bu paraları ödeyemeyince kendini bi roketle aya fırlattı sonrasını bende bilmiyorum

buggs bunny : çok şöhretli müşur biriydi ama bunu kaldıramadı havuç işine girdi...fabrika kurdu havuç kaçakçılığı yaparken basıldı 50 yıl yedi mal dayanamadı intihar etti

duffy duck: çok sevdiğim bu ördek çok asabi oluşunun cezasını çekti bigün ohaio nun tenha sokaklarında gezerken tinerciler tarafından gasp edildi dilini tutamadığı içinde bi rakı sofrasına meze oldu gitti garibim

elmer saftirik : bu saf biraderde tavsanı bitürlü vuramadığından şikayet edip warner bross. un evini bastı ve onu vurdu..soonrav kendini vurdu

tazmanya canavarı : belkide içlerindeki en şanslı...tazmanyanın etrafında deli deli dönerken semazerler tarafından keşfedildi ve konyaya getirildi konyada tasavvuf hayatı yaşadıktan sonra şeyh oldu 93 yaşında vefaat etti

çapkın kokarca : o ab.za ya okadar dedim ama raaht durmadı gelene gecene sarktı enson bi kediyi sıkıştırmış tecavüz etmiş ondan aids kaparak öldü gitti

tweety : yanındaki teyze öldükten sonra miras buna kaldı..ama o raydan cıkmıştı paris hiltona özendi kendisi ve bohem hayatı yaşadı sonra para bitince bi çöp kutusunda ölü bulundu

silvester : kuş balık işlerini bıraktı marmarise yerleşti bar kurdu ama iş yapamadı ve kendini öldürdü

tom ve jerry : nuri alçoyla tanıştıktan sonra ufku genişleyen om jerry nin gazozuna ilaç atıp onu uyuttu ve yedi sonra vicdan azabı çekip kendini öldürdü

scooby doo ve shaggy : yine en gıcık görev onlara verildi bi hortlak tarafından acımazsızca gıdıklanarak öldürüldü

fred çakmaktaş ve ailesi : onlarda eski çağların azizliğine uğradı buzul dönemi gelince hepsi dondu

speedy gonzales : adrealin için boğa güreşleri şenliğine gidince şişko bi adam tarafından ezildi

Solamente

Üye
:ehe:ehe süper olmuş canım benim ellerine sağlıkk

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
çok güzel olmuş bende kafamdan bi kaç tane yapim:ehe
süperman:bir gün havada aşağıya düşmekte olan birini kurtarmaya giderken birden pelerini bir göktelene takıldı ve pelerini yırtıldı sonra son sürat aşağıya düşüp öldü.:)

spiderman:artık yaşlanmıştı ağları bitmişti yolda uçarken bir kamyonun ön tamponunu çarparak vefat etti:ehe

batman:yeni yaptığı bumerank bıçağıyla bir suçluyu yakalamka istediği sırada bumerans bıçak batman'e geri döndü ve tam gövdesinin ortasından 2 ye bölünerek öldü:)

aydin45

aydin45

Üye
güzel olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...