Çivi


BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi
Birgun ali annesinden cekic ister annesi napapacaksin diye sorar aliye ali tahta arabamin civisi cikti onu cakacagim der annesi olmaz oglumcek eline vurursun der ali vallaha vurmam anne civiyi kardesim tutacak der
 

ismail010

Üye
çok güzel paylaştıklarının hepsi :kop2:
 
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:kıskıs:
 

hurol1

Üye
:) :)
 
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar söylüyorum kontrollü gülün arkadaşlar :ehe
 
UchihaMel

UchihaMel

Üye
:oke: güzel
 
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Mıhı kardeşi tutacakmış :)
 
comando_legend

comando_legend

Üye
Annesini kalpten götürcek :D
 
fk555897

fk555897

Üye
Güzel teşekkürler
 
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi
:rica:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt