City Hospital Mersin

Sponsorlu Bağlantılar

ali merzeci

Üye
    Konu Sahibi
City Hospital Mersin
City hospital Mersin de bulunan kaliteli hastanelerinden sadece bir tanesidir. Uzman hekimleri ve personelleriyle yıllardır Mersinden sağlık hizmeti vermektedir. Şu zamana kadar yurt içi ve yurt dışından binlerce kişi hastaneye tedavi olmak için gelmiş ve olumlu sonuçlarla dönmüşlerdir. Hastane yıllardır Mersin'in merkezinde hizmet vermekte. Yurt dışından eğitim almış uzman hekimleriyle birçok ciddi hastalıkların tedavisinde başarıyı yakalayan City Hospital her geçen gün bir adım daha ileriye giderek en son teknoloji ve güncel tıbbi bilgileri takip doğrultusunda kendini yenilemektedir.
Mersinde bulunan
yenişehir hastanesi
IMC hastanesi
Forum yaşam hastanesi
Akademi Hastanesi
Ortadoğu hastanesi
Modern Tıp Merkezi
Fizyo yaşam
Sistem Cerrahi tıp merkezi
Akademi tıp merkezi
Su hastanesi
Medical park hastanesi

Gibi birçok hastaneleri geride bırakarak sağlık alanında Mersinde bir numaran olan City Hospital Yeni Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Blv. No:669, 33330 Mezitli/Mersin de bulunmaktadır.
Tedavilere yaklaşımları kadar hasta refakatçilerine ve misafirlerine hizmet anlayışıyla da fark yaratan City Hospital'da misafirlere geniş bir hizmet yelpazesi sunuluyor. 5 yıldızlı oteli aratmayacak otel konforunu sunan odalarda yerli-yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan internet hizmetine birçok alanda hizmet veren city hospital bölgenin en modern sağlık hizmetleri sunan hastanelerden biri olarak sağlık alanında bölgede fark yaratıyor.
 


Üst Alt