Cirle OS Tema-İkon Pakedi [Kendi Ürünüm]

anticor92

anticor92

Üye
    Konu Sahibi
Google Playden Ücretsiz Olarak İndirebilirsiniz.

Ve bir de rica etsem 5 Yıldız verebilir misiniz. Bayağı bir uğraştım. Oy oranı düşünce sıralamada çok geri atıyor.

1300+ HD Daire Şeklinde Flat İkon içerir.
7 Tane Harika Duvarkağıdı Var-İkon Pakediyle Güzel Uyumu Var.
Deneyin İşte Ücretisiz Olarak.

Teşekkürler...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: kezban yenge, TeknoÖmer, Bahadir_fb ve 2 diğerleri
nsren

nsren

Üye
Emeğine sağlık. Beş yıldız benden geldi bile :)

• Beğen
Tepkiler: anticor92

éxpért.éxé

Üye
Ellerine sağlık. Gerçekten başarılı

• Beğen
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Tebrikler, teşekkürler.
Beşiktaş'ta yıldızı kaptın. :)

• Beğen
anticor92

anticor92

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Şimdi MIUI V6 ikon pakedi üzeinde çalışıyorum. Bu gece hazır olur diyordum ama yarın geceye anca yetişir heralde :) İyi günler herkese.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
mürteza16

mürteza16

Üye
Eline sağlık. :)

Zte Blade Orange San Francisco Cihazımdan MaxiCep Android Uygulaması ile gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: anticor92 ve TeknoÖmer
çaminci

çaminci

Üye
  • Beğen

aykut.5

Üye
güzelmiş kardeş bir süre kullanacağım

• Beğen

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt