çinmalı telefonlara oyun program (java destekli olanlara)

Sponsorlu Bağlantılar

74marti

74marti

Üye
    Konu Sahibi
çinmalı telefonlara oyun program (java destekli olanlara)
evet arkadaşlar nalış duymadınız ben linkleri veriyorum bendeki n97ide geneli çalıştı ama küçük ayarlamalar yapacaksınız

Touch Guitar v1.3 (TAM EKRAN 320x480 - TARAFIMDAN EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ EDİTLENDİ)
resim

Touch Drummer v1.0 (TAM EKRAN 320x480 - TARAFIMDAN EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ EDİTLENDİ)
Not : BENDE GAYET GÜZEL TAM EKRAN ALIŞIYOR)
resim

resim

resim

resim

daha devamı var zamanla güncellicem ben denedim java destekli telefonlar calıştırıyor denemek size kalmış

• Beğen
Tepkiler: firat_2733, uyar240, onderrr ve 11 diğerleri

kol@j

kol@j

Üye
ellerine sağlık

yasin356

yasin356

Üye
tesekkürler kardeş :D

dalmacya baran

Üye
slm arkadaşlar ben bunları n97 içine attım oyunlar klasörüne nasıl çalıştıracam ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz

aagkn

aagkn

Üye
teşekkürler kardeş..

maestro_1903_35

maestro_1903_35

Üye
emeğine sağlık kardeşim

yasarmegas

yasarmegas

Üye
usta allah razı olsun bulmuşun gerçekten aradığım oyunları w97 uyumlu arkadaşlar indirin çalışıyo yani nokıanınn97 çakması :D

swat15

Üye
haklısın kardeşim bende denedim benim trident wt3 de calıştı ellerine saglık saol

sercankolay

Üye
sağol usta hepsini indirdim

fenerlilerr

Üye
bende nokia x6 ya attım nasıl oyunlara atılıyorrr acil cvpp

MARAZALİ_SALDIR

Üye
yha vay arkadaş size bir olay anlatıcam bu çin mallarıyla ilgili.Bir kız senesonu karnesinde iyi not getirmiş.Dedeside demişki: 'torunum karne hediyesi olarak ne istiyorsun'Kızda dedesine:Bir diz üstü bilgisayarla,Bir mp3 istemiş.Dedeside demişki gerçekleri çok pahalı çin malı almış.Kızda mp3'ü kulağına takmış,bilgisayarıda uzanmış göğsüne koymuş.o anda patlamış kız yanmış.valla işte çin'in verdiği zarar çin malının verdiği zarar:((((

mustafa_oner27

Üye
kardeş bendede digiphone D99 var ben nasıl yüklerim acaba telefon java destekli değil mi?

alemci_42.tr

Üye
TeşekkürLEr Kardeşim ELİne sagLık inş. ÇAlışır n97 çin malı var nokıa

UĞUR KIR

Üye
teşekkürler

bako97

Üye
Saol usta bende yorumlara bakarak indirdim trident wt3 benim tel umarım calısır

mak.muh.

mak.muh.

Üye
yha vay arkadaş size bir olay anlatıcam bu çin mallarıyla ilgili.Bir kız senesonu karnesinde iyi not getirmiş.Dedeside demişki: 'torunum karne hediyesi olarak ne istiyorsun'Kızda dedesine:Bir diz üstü bilgisayarla,Bir mp3 istemiş.Dedeside demişki gerçekleri çok pahalı çin malı almış.Kızda mp3'ü kulağına takmış,bilgisayarıda uzanmış göğsüne koymuş.o anda patlamış kız yanmış.valla işte çin'in verdiği zarar çin malının verdiği zarar:((((

benim dedemde öyle diyordu arkadaşım :bye2::bye2::bann:

kral2386

Üye
arkadaşlar çin malı x6 var bende navigasyon programını bulmama yardımcı olurmusunuz varsa linki verirmisiniz

aligokpinar

Üye
baska varmı bunlardan? eline sağlık

zibidik22

Üye
sağolasın...

musdi60

Üye
ARKADAŞLAR BENDE ÇİN NOKİA E72 WAR OPERA MİNİ DEN GİRİYORUM ORDA MOBİL DOWLAN BÖLÜMÜ WAR ORADAN PROGRAM İNDİRİYORUM DAHA SONRA PROGRAMA GELİYORUM YÜKLE DİYORUM JAR BULUNAMADI UYARISI VERİYOR BİRİ BANA YARDIM ETSİN LÜTFENNNN........... TELDE JAWA FALAN WAR ....:vur:vur:vur:vur:vur:vur

Üst Alt