Haber Çinli Vernee'nin yeni Apollo akıllısı kasası ile dünyada ilk

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Çinli Vernee'nin yeni Apollo akıllısı kasası ile dünyada ilk
Vernee Apollo 2mm kalınlığında titanyum alaşım kasa ile geliyor...

Çinli firmalar özellikle 2015 senesinde sundukları modellerle oldukça başarılı olmuş ve satış rakamlarına göre şekillenen listede ilk 15 içerisinde 9 firmanın Çinli firmaların olduğunu söyleyebiliriz. 2016'da da arka arkaya bu üreticilerden yeni modeller gelmeye devam ediyor.

Diğer taraftan yeni Çinli firmalar da pazara giriş yapmaya devam ederken, en yeni firmalardan bir tanesi de Vernee oldu. Bu firma bazı yeni modellerle karşımıza gelirken, en önemli modeli ise Vernee Apollo oldu.

Vernee Apollo, 6GB sistem belleği ile dikkat çekerken, Mart ayı sonuna doğru resmi olarak duyurulmuştu. Ayrıca akıllı telefon MediaTek tarafından geliştirilen on çekirdekli işlemcili Helio X20 yonga setinden güç alıyor.

Vernee Apollo, Deca-Core Helio X20 ve 6GB RAM'le Duyuruldu

Yeni akıllı telefon 5.5" büyüklüğünde dokunmatik ekran içeriyor ve cihazın ekran çözünürlüğü de 2560x1440 piksel Quad HD olarak belirlenmiş. Vernee Apollo'nun arkasında Sony IMX230 sensör ile gelen 21MP kamera yer alırken, ayrıca ön kamera da 8MP olarak Selfie çekimler için konumlandırılmış.

Cihazın dahili veri kapasitesi ise 128GB olarak geliyor. Ayrıca USB Type-C bağlantısına sahip olan Vernee Apollo Google Android işletim sistemi üzerinde çalışmakta.

Vernee Apollo'nun en önemli özelliklerinden bir tanesi ise titanyum alaşım kasa içerecek olması. Bu açıdan cihazın dünyada ilk olduğunu da söyleyebiliriz. 2mm kalınlığında kasası ile cihaz oldukça da sağlam bir yapı sergileyecek.

Çinli Vernee'nin yeni Apollo akıllısı kasası ile dünyada ilk

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bildiğin HTC :D

Rygebin

Rygebin

Üye
Helio X20 de ne iyi gider :D

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Htc den farkı yok ve bunca özellikle iphoneden pahalı olur.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
    Konu Sahibi
Vernee çok iddialı geliyor. Kasa tasarımı olarak da -titanyum alaşımlı 2 mm kalınlıkla- dünyada ilk sıfatını aldılar, bakalım fiyata nasıl yansıyacak :hmmm

Luck Star

Luck Star

Üye
Çim malı olmasaydı iyiydi . Grafik birimi güzel ama cpu birimini sevmedim. Aynı şekilde kirin işlemciler de dahil olmak üzere bu iki işlemci stabil çalışmıyor. Orantısız güç var sanki. Bazen çok iyi performans verip bazen tökezliyor. frekans hızlarına aldırış etmeyin.

tayren

tayren

Üye
Çim malı olmasaydı iyiydi . Grafik birimi güzel ama cpu birimini sevmedim. Aynı şekilde kirin işlemciler de dahil olmak üzere bu iki işlemci stabil çalışmıyor. Orantısız güç var sanki. Bazen çok iyi performans verip bazen tökezliyor. frekans hızlarına aldırış etmeyin.
Eski ilk dokunmatik cihazlar üreten çin bu gün ZTE adı altında oldukça güzel ve kullanışlı cihazlar üretiyor örnek verecek olursak smart ultra 6 veya daha bir çok cihazı oldukça uygun gerek fiyat olarak gerek özellik olarak
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Luck Star

Luck Star

Üye
Eski ilk dokunmatik cihazlar üreten çin bu gün ZTE adı altında oldukça güzel ve kullanışlı cihazlar üretiyor örnek verecek olursak smart ultra 6 veya daha bir çok cihazı oldukça uygun gerek fiyat olarak gerek özellik olarak

Aradan bir kaç firma çıkıyor öyle Xiaomi, Meuzi, ZTE gibi vs. ama konudaki markayı ilk defa duyuyorum. Çıkış yapmak için böyle donanım çıkartmış.

tayren

tayren

Üye
Aradan bir kaç firma çıkıyor öyle Xiaomi, Meuzi, ZTE gibi vs. ama konudaki markayı ilk defa duyuyorum. Çıkış yapmak için böyle donanım çıkartmış.
Aynen sağlam olsunda cihazları

Üst Alt