Çinde Facebook (Yardim lutfen)

• 6 Nisan 2013
  • 2420 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar oncelikle herkese selamlar saygilar...dostlar, is amaciyla cinde bulunmaktayim.ve en az 1 ay buralardayim.bilenler vardir illaki cin'de facebook,twitter,youtube vs. siteler yasak.telefondan bu sitelere girmek icin ne yapmak lazim arkadaslar?telefonum NOKIA C7.simdiden cok tesekkur ederim saglicakla kalin.

Yazan: kaptansharp
  2. dns değiştiren prog kullan

3. tweeties yapımcıları da aynı durumdan şikayetçi..adamlar çinli ama twitter uygulaması yapıyorlar.yapacağın şey dns değiştiren bir uygulama kullanmak.yukarıdaki arkadaşımın da dediği gibi.

4. dns, proxy yada vpn servislerin den birini kullan

5. Arkadaşımız telefondan girmek istiyor facebooka telefon modeli verdiğine göre telefonda dns değiştirmek mümkün mü ?

6. ​wireless ayarlarından oluyor diye biliyorum.

7. Çinli arkadaslardan aldigim bilgiye gore burdaki guvenlik seviyesi en duzeydeymis.herneyse, pcden bi sekilde ULTRASURF denen programla giriyorum ama tel.den girmeyi bi turlu basaramadim.Bu konuda yardim lazim bana.Bu arada PCde dns filan degistirmeyle olmuyor arkadaslar, dedigim gibi guvenlik en ust seviyede gelen arkadaslar olursa bosa denemesin ;)

8. Bu cinliler face youtube vs vs kullanmiyomuymus ilk defa ogrendim bilgi icinde tsk

9. rica ederim.yok arkadasim kullanmiyolar.soyutlamislar kendilerini.kendi sosyal aglari var.

10. opera mini ile olmasi lazim :hmmm

11. suan ondan yaziyorum.fakat girmiyor ;)

12. bilgisayar için dns ile uğraşılmaz zaten.hotspot shield diye bir program var onu kur Tamam.senin ip nı amerikada gibi gösteriyor.alayına giriyorsun sonra :)

13. Çin'de aşırı kullanılması sebebi ile yasaklandı diye hatırlıyorum.
    Başka bir internet sağlayıcısına bağlanip onun üzerinden girilebilir ultrasurf gibi bilgisayarda ancak telefon için bunun mümkün olduğunu ne yazıkki zannetmiyorum.

14. ktunel.com dan gir

15. onlar ttnet kullanmıyor kardeş.ktunel işlemez onlara.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/12/2018 - 01:58