Cinayeti mezardan gelen mektup çözdü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aksi

Aksi

Üye
    Konu Sahibi
Cinayeti mezardan gelen mektup çözdü

Cinayeti �ezardan gelen mektup�çözdü

Kocası Mark Jensen tarafından öldürülen Julie Jensen 10 yıl önce sağlığında "Ben öldükten sonra açın" diyerek bıraktığı mektup sayesinde cinayeti aydınlattı.

ABD�in Wisconsin eyaletinde on sene önce eşini antifrizle zehirleyerek öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Mark Jensen (48) önceki gün görülen davada birinci derecede cinayetten suçlu bulundu. 14 yıllık eşi tarafından öldürülen Julie Jensen�n ölmeden önce "Eğer bana bir şey olursa sorumlusu kocamdır" diye yazdığı mektup yıllardır süren davayı çözdü.

Elkhorn kentinde 1998�e meydana gelen olayda Mark Jensen 14 yıllık eşi Julie�n (40) içeciğine zehirleyici etkisi olan antifriz koymuş bununla yetinmeyerek eşini yastıkla boğarak öldürmüştü. Olaydan dört yıl sonra cinayetle suçlanan Jensen delil yetersizliğinden kurtuldu.

Ancak kadının ölmeden önce komşusuna verdiği mektubun ortaya çıkması davanın seyrini değiştirdi. "Umarım yanılıyorumdur ve bir şey olmaz ama Mark�n şüpheli hareketlerinden kuşkulanıyorum ve hayata erken veda etmekten endişe ediyorum" diyen kadının mektubu sayesinde kocası Jensen ömür boyu hapis cezasıyla karşı karşıya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...