Çin Malı Telefonlara Dikkat!!!( Sürekli Güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

pro63xx

Üye
madem cin malı telefon alcaksınız orjinal çin malı telefon alın

Odysseus

Odysseus

Üye
Çin Malı Telefonların Satış Prensibi Dış Görünüşüdür.Biraz Dikkat Ederseniz Sahte Olduğunu Farkedebilirsiniz.

Böyle genelleme yapıldığında dayanamıyorum atlıyorum konuya :) Peki size iki model söyleyeceğim bunların neye göre sahte olduğunu söyler misiniz?

Nckia 5800 - ki kendisi Nokia 5800 ın sahtesidir.
Trident MB1100 - ?

Herhangi bir telefona sahte diyebilmeniz için o telefonun piyasadaki marka bir telefona benzetilmiş olması gerekir. Lütfen konuda yoru yaparken kulaktan duyma bilgilerle değil gerçekten doğru olan bilgilerle yorum yapın. Evet MB1100 neyin kopyası cevabı bekliyorum

dalamanli48

dalamanli48

Üye
herşey için saolun arkadaslar bende matsu almayı düşünüyordum ama sizin sayenizde almaktan vazgectim herşey sağlık abi herşey için tesekkürler güzel paylaşım

LasT EraseR

LasT EraseR

Üye
Böyle genelleme yapıldığında dayanamıyorum atlıyorum konuya :) Peki size iki model söyleyeceğim bunların neye göre sahte olduğunu söyler misiniz?

Nckia 5800 - ki kendisi Nokia 5800 ın sahtesidir.
Trident MB1100 - ?

Herhangi bir telefona sahte diyebilmeniz için o telefonun piyasadaki marka bir telefona benzetilmiş olması gerekir. Lütfen konuda yoru yaparken kulaktan duyma bilgilerle değil gerçekten doğru olan bilgilerle yorum yapın. Evet MB1100 neyin kopyası cevabı bekliyorum

Asıl Yanlış Bilgi Sahibi Olan Sizsiniz Ben Telefoncuyum Kendimi Bildim Bileli Bu İşin İçerisindeyim.Yanlış Olan Bilginizde Şudur Trident Bir Markadır.Yani Tescilli Cep Telefonu Üretimi Yapan Ve Bunları Dağıtım Hakkı Bulunan Bir Markadan Bahsediyoruz.Sadece Asal Olarak Çin Malı Dediğiniz Zaman Anlaşılması Gerekeni Hepimiz İyi Biliyoruz.Nokia Sürümlerin Sahtesi Olduğu Gibi Trident Markasınında Sahteleri Mevcuttur İlla İsim Değişikliğine Gerek Yok.Çeşitli Klon Ürün Mantığıyla Ortaya Çıkan Bu Tip Ürünler Dışı Orjinaline Yakın Olarak Tasarlanmakda Fakat İç Dizayn Tamamen Değiştirilmekde Kalitesiyle Oynanmaktadır Eğer Herhangi Bir Telefonu Açıp İçine Baksaydınız Ne Demek İstediğimi Daha İyi Anlardınız.

Odysseus

Odysseus

Üye
Konudaki yorumlarımı okusaydınız ben de farklı şeyler söylemiyorum zaten. Siz bütün Çin mallarını işin içine katmışsınız. Bence sizin yorumlarınız çelişiyor. Lütfen tüm yorumlarımı okuyun. Çin malları neden kötüleniyor anlamıyorum. Bunlarında kalite kalite üretilenleri var. Hepsi kötü ya da hepsi iyi değil. Genelinden bahsederseniz piyasada bir çok sahte ürün dolaştığı için insanların kafasında bu sorular oluşuyor. Önemli olan garantili faturalı ve orjinal ürünler almak. Saygılar...

LasT EraseR

LasT EraseR

Üye
Demek İstediğim Asal Çin Malı Mantığı Marka İşin İçine Girdiğinde Bu Mantık Ortadan Kalkar.Demek İstediğimi Şimdi Daha İyi Anladınız Umarım.

deepbluedreams

Üye
çamur at izi kalsın.
Diğerleri' nin hiçbir riski yok sanki

..:|By_NeFReTª58|:..

..:|By_NeFReTª58|:..

Üye
evet o telefonlardan hiç hoşlanmam...beleş verseniz yine almam nokia 1 numara

50305147016

Üye
sağol kardeşim ben de telefon alırken ilk önce piranca,süperfone,trident vb gibi çin malı telefonlar almayı düşünmüştüm ama allahtan nokia 6300 alımışım beni tekrardan bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim ayrıca telefonların önden kamera,tv,ekran büyüklüğü,dokunmatiklik,ucuzluk vb gibi özellikli olanları diğer telefonlarla kıyaslayıp almamamalıyız

-ORKA-

-ORKA-

Üye
yanılmıyorsam samsung anycool un fabrıkasında uretiliyor korede bu markanın ürünleri dier cihazlara oranla daha iyi ancak genel olarak hepsisıkıntılı telefonlar kameraları 2 3.2 yada 5 mp yazılsada vga dan farksız emeğine sağlık

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Benim bildiğim kadarıyla da trident samsungun yan markalarından. Yanlış hatırlamış da olabilirim.

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
ben de kullandım çin malı tv si hariç iğrenç telefonlar ayrıca sağlığa çok zararlı microdalgalar üretiyorlar

Odysseus

Odysseus

Üye
Daha önce birkaç konuda cihazı öven sözlerinizi okumuştum Alper. Hayırdır sizi ne değiştirdi böyle.

murat000_

Üye
s.a benim cinmalı n99i havızakartını biçimlendirdim şimdi acmıyor biyardımcı olun kacgündür ugrasıyorum

haciorhan

haciorhan

Üye
bu anycoolun orjinalide sahteside 5 para etmez. sakın ama skaın paranızı ikisinede vermeyin. şu resimdeki cift hatlı olan anycool bendede vardı hemde orjinali. telefonu 3. sarja taktıgımda usbsi bozuldu. cok hassas. 1 kere yere düşünce gidiyorlar. telefon sadese usbden şarj ediliyor ve cok dandik. 270 ytlye aldım ama 1 hafta icinde 200 ytlye sattım. kurtuldugum icin cok cok sanslıyım. sakın paranızı böyle bilinmedik martkalara ve aletlere yatırmayın arkadaslar. ister ucuz ve gösterisli cift hat olsun ister uydudan tv yayını yapsın. inanın pisman olursunuz. bilgiler icinde ayrıca tskler arkadasım. hayırlı günler

çok güzel bilgiler vermişsin paylaşım için teşekkürler

zombiget

zombiget

Üye
cin malı telefon daha karizmatikdir ve ucuzdur ama onun cıkardığı masraflar gercek parayı gecer....

cozturk

cozturk

Üye
Geçen elemanın tekinde nokia 8800 carbon gördüm.Bana dediki bu telefonu sana 500 TL ye veririm..AMANNNNN!!!.Ulan adamın üstüne zıpladım ama pek belli etmedim.Hemen pc başına geçtim bu telefonu araştırdım.Fiyatı o kadar yüksekki öyle böyle değil 1100euro veya 2000TL üzeri telefonun fiyatı.Ulan düşünüyorum taşınıyorum bu eleman bu telefonu bana niye ucuza vercek diye ve diyoki alıcaksan götürelim bi telefoncuya o daha iyi bilir piyasasınıda bilir bozukluk olup olmadığınıda görür dedi..Böyle diyince acaba eleman parayamı sıkışık ondanmı dicem bu telefonun sokakta 1milyara satıyorum dese yere bıraksa telefonu havada kaparlarr.EEE bana niye bu fiyata veriyo...Benle bayağıı bi kafa geçti .xxxD..Dediğim elemanda uzaktan felan biraz arkadaşlık var..
En sonunda dedi bu telefon ÇİN malı 215 Tl ye aldım ....Senle kafa buldum dedii..xD
Telefonu 1 hafta önce almasına rağmen dış arka kapağında (telefona birde kılıf kullanıyor))soyulma olmuş ve sarı bir leke çıkmışşş.Yani arkadaşlar size bir anımı anlattım..Hayatımda ÇİN malı kullanmadım kullanmamda!!!!Bedavaya verseler zararlı diye kullanmam...Bir şey daha anlatacağım..Bundan 4 5 ay önce elemanın tekinde(bu adama tanımam etmem) elinde telefon tv izliyodu..Dikkatimi çok fena çekti..Düşünsenize telefonda tv izliceksiniz,,büyük karizma olur ve bu telefonu sana 300 Tl ye bırakırım dedii.Çin malı olduğunu anladım..Eleman yanımdan uzaklaştıktan sonra yanımda bulunan bakkal bana dediki,,,bu telefon çin malı arkadaş,,sakın almaya kalkışma,,telefonu aldığından beri en az 10 15 kere tamirciye götürmüştür dedii.SONUÇ:ÇİN MALI::::ADİ MAL
BEN BU DEVİRDİ JAPONLARI VE ALMANLARI SEVERİM..ADAMLAR PAHALI YAPAR AMA TEMİZ YAPARLAR...!!!!!GÜZEL DİYE ALDANIP ÇİN MALI SAKIN ALMAYINN.VE SAKIN ALDANMAYIN!!!!!!!1

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
BEN BU DEVİRDİ JAPONLARI VE ALMANLARI SEVERİM..ADAMLAR PAHALI YAPAR AMA TEMİZ YAPARLAR...!!!!!GÜZEL DİYE ALDANIP ÇİN MALI SAKIN ALMAYINN.VE SAKIN ALDANMAYIN!!!!!!!1
tek cümle ile süper bir cevap

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Dışı Mercedess olsa ne yazar ki içi Hacı Murat olduktan sonra ..

İçleri boş bu cihazların amaç sadece hava atmak olmalı ,, ve hava atmak için de telefon gösterisi yapan zihniyete

ne deyim ben ..

cozturk

cozturk

Üye
Bana sorarsan bu telefonu niye alıyorlar diye..Sadece ucuzluktan ve ucuzluktan...Benim bir iş arkadaşım var çantacı..Bundan 2 sene önce yanına 5 6 kişi alarak ÇİN e gitti ve orda çanta diktirdi.
Çanta o kadar müthişki o biçim yaniii ve bir o kadarda ucuzz.İstanbula döndü..Çantaları ucuza diktirdiği için fiyatıda o kadar yüksek koymadı ve o çantayı bir eleman tek seferde aldı.Ama adedi o kadar çokki.Benim arkadaş 1hafta 10 gün mutluluktan çıldırdı.Ve Çin e bir daha gitmek için planlar yapıyordukiiiii.Çantaları toptan alan adam çantaların %90nını bnm arkadaşa geri iade etti.Birinin askısı kopmuş birinin içine bir iki tane kitap koyunca alttan yırtılmış....SONUÇ OLARAK::ÇİN MALLARI GÜZELLİKLERİ KADAR UCUZLUKLARINDAN DOLAYI İLGİ GÖRÜYOR..........

Üst Alt