Çin malı iphone 4 usb sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

hellyboys

Üye
    Konu Sahibi
Çin malı iphone 4 usb sorunu
Yaklaşık 10 aydır çakma 32 gb iphone 4 kullanıyorum.O zamanlar bilgisayara usb yi bağladığımda bağlantı kurabiliyor müzik filan atabiliyordum şimdi olmuyor.Sadece telefon şarj oluyor.Ne yapmam gerek yardım edin

kol@j

kol@j

Üye
kabloyu değiştir...

hellyboys

Üye
    Konu Sahibi
Bunun bir çözüm olabileceğini sanmıyorum.Kablo bozuk olsa idi şarj etmezdi.Başka sitelerde de araştırma yaptım genel bir sorun galiba.Daha portatif cevap verecek yöntem yok mu?

kol@j

kol@j

Üye
bluethoot bağlantı da dosya alış verişi yapılıyor mu?

fabrika ayarlarına geri dön bakalım...

yazılım sorunuysa bu düzeltebilir belki...

mustafaxxx

mustafaxxx

Üye
çin malı kullandığımda aynı sorun bendede vardı çözememiştim sorunu :) kolay gelsin

hellyboys

Üye
    Konu Sahibi
bluethoot bağlantı da dosya alış verişi yapılıyor mu?

fabrika ayarlarına geri dön bakalım...

yazılım sorunuysa bu düzeltebilir belki...
Bluetooth dan dosya aktarılımı yapılabiliyor.Fabrika ayarlarına daha önce de dönmüştüm şimdi yine döndüm.Yığın bellek filan geliyor basıyorum ama bilgisayarda normalde açılması lazım açılmıyor :(

hellyboys

Üye
    Konu Sahibi
Sorunu bir şekilde hallettim hatta sözlük ve oyunlar bile yükledim ^^

hellyboys

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah kardeş aygıt yöneticiden filan yeni şeyler yükledim düzeldi.

yurd

Üye
nasıl düzelttin kardes sorunu ynı sorun bende de var

RuBaNa_

RuBaNa_

Üye
mtk modem driver yükle... forumda var...
yurtdışından almıştım telefonu bende ama çin malı olduğunu türkiyeye gelince anladık fakat iş işten geçmişti...
aynı sorunu bende yaşıyorum...naptıysam olmadı.pc bi türlü telefonu görmüyor...mtk modem driver demişsin ama sitede aratıyorum çıkmıyor link yazarmısın kol@j

kol@j

kol@j

Üye
yurtdışından almıştım telefonu bende ama çin malı olduğunu türkiyeye gelince anladık fakat iş işten geçmişti...
aynı sorunu bende yaşıyorum...naptıysam olmadı.pc bi türlü telefonu görmüyor...mtk modem driver demişsin ama sitede aratıyorum çıkmıyor link yazarmısın kol@j

http://www.maxicep.com/cep-icin-pc-...modem-driver-indir-yukle-download-343577.html

http://www.maxicep.com/cin-uretimi-...urulumlu-china-phone-suite-driver-161152.html

buradaki driver ları bir dene

koktelekom

Üye
sagoooooooooooooooooool

maraton1

Üye
arkadaslar bende iphone4s war a1332 modelı rehberde cınce yazılar war kalkarmı bırde ıcındekı hava durumu vb, olayları nasıl turkce yapa bılırım yardımlarınız ıcın tesekkurler sımdıden

Mert K.

Üye
aynı sorun bende de var , nasıl cozdugunuzu yazarsanız sevınırım :)

Üst Alt