Çin Malı Çift simli Blackberry 9800 Telefon kilidi Yardım.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soulful

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı Çift simli Blackberry 9800 Telefon kilidi Yardım.
Merhaba Arkadaşlar konuyu umarım doğru yere açmışımdır, Benim elimde Çift simli Çin malı Blackberry 9800 var. Yanlız telefon açılırken Telefon kodu soruyor ne yaptıysam çözemedim lütfen yardım edermisiniz.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Genelde 0000 Yada 12345 Olur Diye Biliyorum Googleden Arat Üretici Kimse Ona Göre Bulursun Hepsi Aynıdır Genelde Tabi Eskiden Değişmemiş İse

• Beğen
Tepkiler: soulful

soulful

Üye
    Konu Sahibi
sorun şuki 1122, 1234, 0000, 000000, 12345, nerdeyse aklıma gelen tüm kombinasyonları denedim. Sanırım ben geçmişte telefon kodunu değiştirmiştim ama şimdi hatırlamıyorum. Lütfen yadımcı olun bunun master şifresi falan yokmu?.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
sorun şuki 1122, 1234, 0000, 000000, 12345, nerdeyse aklıma gelen tüm kombinasyonları denedim. Sanırım ben geçmişte telefon kodunu değiştirmiştim ama şimdi hatırlamıyorum. Lütfen yadımcı olun bunun master şifresi falan yokmu?.
Çin Mali Cihazlarin Yazilim Atması Biraz Daha Değişik Bir Telefoncuya Sorsan İyi Olur Aslında
Bendede Vardida Çin Mali Aşiri Karişik Cihazi Tak İnternete Soktum Öldüm Yani O Derece

• Beğen
Tepkiler: soulful

soulful

Üye
    Konu Sahibi
Telefoncuya verdim telefonu olmuyor dediler :( atacam artık.. yapacak birşey kalmadı.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Başkasına Ver Adam Anlamıyordur Hakkını Veren Birisi Çözer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...