Çin Malı 8800 Arte

Sponsorlu Bağlantılar

huso87

Üye
Merhaba arkadaşLar..
Çin maLı 8800 arte aLmayı düşünüyorum.. KuLLanan arkadaşLar varsa memnun oLup oLmadıkLarını ve sebepLerini yazarlarsa sewinirim.. Şuan bende orjinal sirocco var deiştirmek istedim arteyLe fakat fiyatı maLum pahaLı ve sirocco para etmior.. onun için çin maLı düşünüyorum.. Kamerasının kötü olduğu sölenior ama önemLi deiL, kullanmıorum.. Sadece görüntü için aLmak istiyorum..

Yorumlarınızı bekLıorum! Şimdiden teşekkürLer

BENDE VAR 8800 ARTE SÜPER BİR TELEFON MASALLAH COK KARİZMA 120 TL YE BIRAKIYORUM acil satılık

ewrenn123

ewrenn123

Üye
selamın aleykumarkadaşlar..... bu çin malı 8800 larda işletim sistemi varmı acaba .yada varsa nedir.ilgilenen arkadaşlar yardımcı olursa sevınırım şimdiden teşekkürler

turkuaz12

Üye
al ancak pilini bataryasını değiştir yohksa sarjı hiç iyi diil ben 4 aydır kullanuıyorum bide varsiyon yuklense super olur.millet 380 dio ama ben 125e aldım dikkat et

007mustafa

007mustafa

Üye
bn çin malı arte kullandım kesinlikle almanı tavsiye etmem hemen ekranın filmi kayıyo yaptıramıosunda bnm telefon şimdi öylece yatıyo bnce alma sonra:vur bnden demesi

faysal99

Üye
Bendede sirocco var çin malı ama oyun ,program falan çalıştırmıo kamerasıda kötü biiraz yani çok memnun deilim ama istersen al şık durur yani karizma yapar sadace

Üst Alt