Çin Blackberry Bold 2 9700 IMEI sorunu :((

Sponsorlu Bağlantılar

uNReaL9700

Üye
    Konu Sahibi
Çin Blackberry Bold 2 9700 IMEI sorunu :((
merhaba arkadaşlar bende bundan 3 ay önce çin blackberry bold 2 9700 almıştım..şimdiye kadar bütün hatları çok rahat kullanabiliyordum ancak dün telefon sim kartı taktığımda geçersiz sim uyarısı vermeye başladı :(( bunu nasıl çözerim..aramalarım sonucunda imei den kaynaklanıyor sanırım :(( bunu nasıl çözerim arkadaşlar bilgisi olan lütfen paylaşsın :(

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar telefonum Türkçe idi *#0000# yaptım telefonumdan sonra ingilizce oldu :(:(:( nasıl düzeltirim

eldargin

eldargin

Üye
hocam bi bilgim yok kusura bakma ama bu sorunun dışında kullanılabilirmi bu aldığın telefon?
Paramız boşa gidermi?

googl

Üye
kapanmıs arkadasım senın tel herhangı bır telefoncuya gıdıp ımeı attır...

uNReaL9700

Üye
    Konu Sahibi
gidip yaptırdım imei sorunu düzeldi de telefoncu nasıl yaptı onu anlayamadım.

mustafaatilla

mustafaatilla

Üye
sitede prog lar var kur kullan ücretsiz araştırın biraz hazırlı olmayın..

çin telefonunu az para veriyorsunuz sonda orjinalıne kalan parayıda telefonculara kaptırıyorsunuz..

gençler çin malı telefonlar sağır eder kor eder
dilerin hiçbirisi olmazsınız aldınız madem kulaklıkla konuşun..
hem karızmatik olursunuz

eldargin

eldargin

Üye

seloyahsi

seloyahsi

Üye
teşekkürler de aynı sım nomu gırılecek 2 hatda da

togican54

Üye
teşekkürler

ues

Üye
Arkadaşım imei programı var onu bul netten indir com bağlantısını seçerek iki hatta da yeni imei numarası gir geçmiş olsun :) [email protected]

qhost karizma

Üye
müşteri hizmetlerini ara ama ondan önce ##002#yi ara sorada ##004# i ara olmazsa bu iç işlemde tl değiş :D

alsan1907

Üye
benim kullanıcı adımdan imei yazma programına ulasabilirsin. benimde sana bir sorum olacak telefonu nereden kaca aldın ve memnun musun? bende almak istiyorum sıfır ayrıntılı bilgiye ulasamıyorum sarz süresi ve menüsü hakkında.