Cim Bom, Van Nistelrooy İle Anlaştı!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Cim Bom, Van Nistelrooy İle Anlaştı!!!!!
Galatasaray, Real Madrid’in Hollandalı süperstarı ile anlaştı.Geçen Kasım ayında sağ dizinden ameliyat olan ve futbola ara veren Hollandalı’yı Haldun Üstünel, ikna etti...

Geçtiğimiz kasım ayında sağ dizinden ameliyat olan ve futbola ara veren Hollandalı’yı Haldun Üstünel, ülkesinde ikna etti... Haziranın ilk haftasında İstanbul’da olacak yıldıza yıllık 4 milyon euro ödenecek

Ümit’in yerine gelecek

GALATASARAY büyük bir dünya markasını daha kadrosuna katıyor. Uzun süredir Ümit’in yerine golcü bakan Sarı-Kırmızılılar, Real Madrid’ten ayrılması beklenen Ruud Van Nistelrooy ile her konuda anlaşmaya vardı. Yurt dışında bulunan Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, Hollanda’da idmanlara başlayan Nistelrooy ile masaya oturdu.

Sözleşmesi feshediliyor

GEÇTİĞİMİZ kasım ayında sağ dizinden menisküs ameliyatı olan ve futbola ara veren Hollandalı yıldız, tamamen iyileşti ve ay başından itibaren topla idmanlara başladı. Real Madrid’in elinden çıkarmak istediği yıldız ile 2010 yılına kadar olan sözleşmesini karşılıklı feshedeceği öğrenildi. Üstünel’in bonservis ödenmeyeceği için fiyatı yüksek tuttuğu belirtildi.

Kariyeri başarılarla dolu

HAZİRAN ayının ilk haftasında İstanbul’a gelmesi beklenen Hollandalı futbolcuya yıllık 4 milyon euro önerildiği ve Nistelrooy’un da prensipte anlaşmaya ‘Evet’ dediği ifade edildi. PSV’de yıldızını parlatan 32 yaşındaki 1.89’luk dev, Manchester United’ta kariyerinin zirvesine çıktı. Ruud, Alex Ferguson ile anlaşamayınca Real’in yolunu tutmuştu.

Harun MUSLU'nun Haberi

Haber belki yalandır ama düşüncesi bile insanı heyecanlandırıyor.....

• Beğen
Tepkiler: NeedLeFLuff

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben haberin doğruluğuna şahsen inanmıyorum..Galatasaray yıllık 4 milyon euro verebilir mi çok düşük bir ihtimal.Bakalım yaz sezonu yine gazetelere bakarsak 50 ile 100 arası oyuncu transfer edeceklerdir. :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Salih kardeş , para bakımın bahsediyoruz..Konuyu saptırma..Ve bakalım Ronaldinho ya yıllık 5 milyon euro yıllık nasıl geliyor...Senin takımın verebilecekse seninde gündeminde olur . Kusura bakma. :ehe

BaşıBozuk

BaşıBozuk

Üye
DiaBLoS™;1388151' Alıntı:
Salih kardeş , para bakımın bahsediyoruz..Konuyu saptırma..Ve bakalım Ronaldinho ya yıllık 5 milyon euro yıllık nasıl geliyor...Senin takımın verebilecekse seninde gündeminde olur . Kusura bakma. :ehe
sen fb yi gözünde çok büyütmüşsün :oke: sallama 50 haber yazarlar 1 tane yıldız olmayan gelir onunla övürnür sonrada başarıslık ile de yakınırsınız ;)

bknz: anleka, kezman, güiza, ortega şunlar bunla

haaa bana alex deme ben fbn ye gelmezden önce alexi tanımıyordum hatta tanıyan kişi de yok denecek kadar azdır

Cynical

Cynical

Üye
Yine bir sakat kumarı... Bakalım bu kez tutacak mı...

arslansem

arslansem

Üye
Haber güzel ama ben resmi siteden açıklama gelinceye kadar inanmam.Bugün mesela Kanoute Galatasaray da diye bi haber gördüm buyrun bakalım:)

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
sen fb yi gözünde çok büyütmüşsün :oke: sallama 50 haber yazarlar 1 tane yıldız olmayan gelir onunla övürnür sonrada başarıslık ile de yakınırsınız ;)

bknz: anleka, kezman, güiza, ortega şunlar bunla

haaa bana alex deme ben fbn ye gelmezden önce alexi tanımıyordum hatta tanıyan kişi de yok denecek kadar azdır

Bide Maldonado var..........:D

BaşıBozuk

BaşıBozuk

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...