Çıldırcam Lütfen Yardım edin

• 9 Mayıs 2011
  • 848 Okunma
  • 15 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samsung f480i kullanıom daha 3 gün oldu alalı.Telefon dokunamtik önce biraz bekleyip çalışıyordu şimdi hiç çalışmıyor. Allah rızası için bu sorunu çözen warmı neden oluyo dokunmatik tıklanmıyo.Telefonu sökmedim açmadım.:S

Yazan: asacom
  2. telefonu yeniden başlattınızmı ?

3. evet.Dokunamtik calısmıyor.Diğer tuslar calısıo ama dokunamtik ait hiç bir menü çalışmıyor nedeni nedir çözüm kafayı yicem walla

----------Eklendi @ 22:58:18 ---------- Yazıldı @ 22:46:28 ----------

evet yeniden baslattım dokunmatik halen çalışmıyor :S

4. servislik olabilir devre dışı fln bırakılmıyorsa :hmmm

5. derken dokunuca tepki veriyormu yani titreşim çalışıyormu yoksa hiç tepki yokmu ..

6. reset atayım diom ama tuslar calısmıyo :S belki olur umudu: :S yok mu basına gelip sorunu çözen bi kardeşim

7. tüşlar çalışmasın .. sen pili sök tak yeniden aç telefonu bakalım .. halen çalışmazsa servise göndermen gerek .

8. pili söktüm yine olmadı :S servise gitse 1 ay gelmez :S ondan korkuyorum :S

9. yok ya okadar sürmez hangi şehirdesiniz..

10. gaziantep

11. merkezde servis vardır en geç 15 günde gelir diye düşünüyorum ..

12. tmm sğlun

13. sağlık olsun artık :)

14. samsungun garantisi öyle abi bi gittimi gelmek bilmez :ehe

15. samsung böyle hatalara yer vermezdi. servise gönder. sorunun nedenini öğrenince paylaşırsan sevinirim.

16. telefonun donmasından bahsediyorsun sanırım. bende telefonumu aralık ayında aldım daha aldıgım ılk gunden berı o sorunu yaşıyorum bıraz zaman sonra kendıne gelıyor ama bellıkı bır hata var. ayrıca fotograflarıma bakmak ıstedıgımde cok hızlı bır sekılde kayıyor ekranda slayt... bence bıran once gerı gotur aldıgın yere 1 hafta ıcınde basvurursan servıse gıtmeden degıstırıılıyormus... bana aldıgım yer soylemıstı ben gec goturdugum ıcın teknık servıse yollamak ıstedıler ugrasmadım acıkcası...yenı bır tlf almayı dusunuyorum cunku....

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/11/2018 - 12:16