Çıldırcam Lütfen Yardım edin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asacom

Üye
    Konu Sahibi
Çıldırcam Lütfen Yardım edin
samsung f480i kullanıom daha 3 gün oldu alalı.Telefon dokunamtik önce biraz bekleyip çalışıyordu şimdi hiç çalışmıyor. Allah rızası için bu sorunu çözen warmı neden oluyo dokunmatik tıklanmıyo.Telefonu sökmedim açmadım.:S

'Şeref'

Emekli Yönetici
telefonu yeniden başlattınızmı ?

asacom

Üye
    Konu Sahibi
evet.Dokunamtik calısmıyor.Diğer tuslar calısıo ama dokunamtik ait hiç bir menü çalışmıyor nedeni nedir çözüm kafayı yicem walla

----------Eklendi @ 22:58:18 ---------- Yazıldı @ 22:46:28 ----------

telefonu yeniden başlattınızmı ?
evet yeniden baslattım dokunmatik halen çalışmıyor :S

OğuzcanAbi

Üye
servislik olabilir devre dışı fln bırakılmıyorsa :hmmm

'Şeref'

Emekli Yönetici
dokunamtik ait hiç bir menü çalışmıyor
derken dokunuca tepki veriyormu yani titreşim çalışıyormu yoksa hiç tepki yokmu ..

asacom

Üye
    Konu Sahibi

'Şeref'

Emekli Yönetici
reset atayım diom ama tuslar calısmıyo :S belki olur umudu: :S yok mu basına gelip sorunu çözen bi kardeşim

tüşlar çalışmasın .. sen pili sök tak yeniden aç telefonu bakalım .. halen çalışmazsa servise göndermen gerek .

asacom

Üye
    Konu Sahibi

tüşlar çalışmasın .. sen pili sök tak yeniden aç telefonu bakalım .. halen çalışmazsa servise göndermen gerek .
pili söktüm yine olmadı :S servise gitse 1 ay gelmez :S ondan korkuyorum :S

'Şeref'

Emekli Yönetici
yok ya okadar sürmez hangi şehirdesiniz..

'Şeref'

Emekli Yönetici
merkezde servis vardır en geç 15 günde gelir diye düşünüyorum ..

'Şeref'

Emekli Yönetici
sağlık olsun artık :)

celatx

celatx

Üye
samsungun garantisi öyle abi bi gittimi gelmek bilmez :ehe

technoshark

technoshark

Üye
samsung böyle hatalara yer vermezdi. servise gönder. sorunun nedenini öğrenince paylaşırsan sevinirim.

buket2

buket2

Üye
samsung f480i kullanıom daha 3 gün oldu alalı.Telefon dokunamtik önce biraz bekleyip çalışıyordu şimdi hiç çalışmıyor. Allah rızası için bu sorunu çözen warmı neden oluyo dokunmatik tıklanmıyo.Telefonu sökmedim açmadım.:S

telefonun donmasından bahsediyorsun sanırım. bende telefonumu aralık ayında aldım daha aldıgım ılk gunden berı o sorunu yaşıyorum bıraz zaman sonra kendıne gelıyor ama bellıkı bır hata var. ayrıca fotograflarıma bakmak ıstedıgımde cok hızlı bır sekılde kayıyor ekranda slayt... bence bıran once gerı gotur aldıgın yere 1 hafta ıcınde basvurursan servıse gıtmeden degıstırıılıyormus... bana aldıgım yer soylemıstı ben gec goturdugum ıcın teknık servıse yollamak ıstedıler ugrasmadım acıkcası...yenı bır tlf almayı dusunuyorum cunku....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt