Çikolata Denizi :)

Sponsorlu Bağlantılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi

kameranın önündeyim abi sana ithafen bi video hazırladım :D Yanlış anlama abi dalga geçmek için değil sadece samimiyetimden dolayı :tebessüm: Kızmassın dimi bana ? :sarıl:
Hayır yav ne alakası var :D
Hepinizden böyle sosyal ataklar beklerim forumumuzda böyle medyavari çalışmalar yapıldıkça yapımız zenginleşir :evet:

- - - Eklendi - - -

Aklımda süper ötesi bir proje var üzerinde biraz çalışmam lazım onu yaparsak dehşet bişe olacak :D
Bilirsiniz bende proje hiç bitmez :eller:

• Beğen
Tepkiler: doctorrr ve HacKLess

cukuleaks

Üye

Hayır yav ne alakası var :D
Hepinizden böyle sosyal ataklar beklerim forumumuzda böyle medyavari çalışmalar yapıldıkça yapımız zenginleşir :evet:
:aha: :aha: CİDDİMİSİN ABİ ???? VALLAHİ BÖYLE BİŞEY DUYMAK BENİ ŞOKE ETTİ :aha: Hiç beklemezdim herkes tersliycek sanıyordum ben herzaman :D Elinden öpüyorum abi destek olduğun için Allah razı olsun. Sende bizim kafadansın demekki :D Öyle kafaya takmazsın yani dimi ti'ye alma olayları felan :) Video geliyor abi bekle :D

- - - Eklendi - - -

Abi valla bende ne projeler var ama hep kızarlar , desteklemezler diye vazgeçtim ama senden bunu duyduktan sonra patlama yapmaya hazırlanıyorum :eller: Birlikte bişeyler yapalım istersen :)

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve doctorrr
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
bi dakka bi dakka sen şimdi benim parody'mimi yaptın :aha:
Vallahamı lan :ehe

• Beğen
Tepkiler: HacKLess

cukuleaks

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Yani benim komedimi yapıyorsun. İşte ben buna forumdaki en büyük yenilik derim.. Birimizin yaptığını birimizin ti'ye alması vay be :aha:
HacKLess şu ana kadar beni bu forumda en çok etkileyen şey şu son yazdığın yorum olmuştur nokta :)

• Beğen

cukuleaks

Üye
Abi sen kızarsın diye az taklit ettim. kızmayacağını bilsem senin kopyanı oraya koyardım ama hayırlısı bakalım :D

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Çılgın gibi bekliyorum şuan videonu :dondum:
:eller: :gul:

• Beğen

cukuleaks

Üye
Yani benim komedimi yapıyorsun. İşte ben buna forumdaki en büyük yenilik derim.. Birimizin yaptığını birimizin ti'ye alması vay be :aha:
HacKLess şu ana kadar beni bu forumda en çok etkileyen şey şu son yazdığın yorum olmuştur nokta :)
abi sana yemin ediyorum şuana kadar beni forumda en çok etkileyen bu yazdığın yorum oldu vallahi billahi kocaman NOKTA . :)

Vay be demek böyle yenilikçi zihniyetli insanlar varmış be. Millet kzııyor veya istemiyor. Bende diyorum herkes geri kafalı. Demekki aramızda snein gibi yenilikçi kişilerde varmış abi harbiden modernliğin çağdaşlığın hasısın sen hası :sarıl:

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Bu Gangnam Style'ın tiye alınmış hali.. Ben bunu PSY nin yarıla yarıla izlediğine yemin edebilirim ki bende izlerken kırıldım yani :D

cukuleaks

Üye
sende espri anlayışı var abi helal olsun sana be :)

bu arada video saat 02.00 a hazır :eller:

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi

abi sana yemin ediyorum şuana kadar beni forumda en çok etkileyen bu yazdığın yorum oldu vallahi billahi kocaman NOKTA . :)

Vay be demek böyle yenilikçi zihniyetli insanlar varmış be. Millet kzııyor veya istemiyor. Bende diyorum herkes geri kafalı. Demekki aramızda snein gibi yenilikçi kişilerde varmış abi harbiden modernliğin çağdaşlığın hasısın sen hası :sarıl:
İmzamdaki turuncu bölümü senin için yazdım :)

cukuleaks

Üye
Bu Gangnam Style'ın tiye alınmış hali.. Ben bunu PSY nin yarıla yarıla izlediğine yemin edebilirim ki bende izlerken kırıldım yani :D
harbiden birebir aynı nerdeyse süper olmuş. 1.50 den sonra yarıldım :kop2:

- - - Eklendi - - -

İmzamdaki turuncu bölümü senin için yazdım :)
"Asla kişilere takılıp umursamayın, sadece orada olma sebebinize odaklanın farkı göreceksiniz.."

Abi yok böyle bişey ya yemin ederim yok böyle bişey. Yıllardır senin gibi birini arıyorum sonunda buldum ya . Adamsın sen adamsın ya :sarıl:

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Sağolasın abimde harbiden yerden yükseldim yani senin bu güzel sözlerinden sonra :gul:
Senin espriyide görücez bakalım yerlere yatacağımı umuyorum :kop:

• Beğen

cukuleaks

Üye
Sağolasın abimde harbiden yerden yükseldim yani senin bu güzel sözlerinden sonra :gul:
Senin espriyide görücez bakalım yerlere yatacağımı umuyorum :kop:
bilmiyorum espri anlayışına göre değişir abi :D çok güzel yapamadım dediğim gibi eğer kızmayacağını bilseydim senin kopyanı taklit ederdim malesef orta düzeyde bişey oldu :D

- - - Eklendi - - -

MAvi imza senin için abi :)

- - - Eklendi - - -

Abi video şuanda hazır ama bi arkadaşla anlaşmıştık onla beraber paylaşacaktık. Sabaha paylaşsam olurmu ? Hem heyecan artar hemde bir anda patlama yapar :D Ama yarın bayram. Millet foruma girermiki ?

• Beğen
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Duygulandım panpa

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi

bilmiyorum espri anlayışına göre değişir abi :D çok güzel yapamadım dediğim gibi eğer kızmayacağını bilseydim senin kopyanı taklit ederdim malesef orta düzeyde bişey oldu :D

- - - Eklendi - - -

MAvi imza senin için abi :)

- - - Eklendi - - -

Abi video şuanda hazır ama bi arkadaşla anlaşmıştık onla beraber paylaşacaktık. Sabaha paylaşsam olurmu ? Hem heyecan artar hemde bir anda patlama yapar :D Ama yarın bayram. Millet foruma girermiki ?
Hayatımda tam aramaktan vazgeçmiştim Allah karşıma öyle birini çıkardı ki kafamdaki milyonlarca soru işaretini bir iki haftada çözdü.. İnsan istediği kadar uğraşsın hiçbişey zamanından önce mümkün olmuyor.. Arzu ettiğin şeyi elde edemezsin, ne zaman ondan vazgeçersin işte o zaman sana gelir..

- - - Eklendi - - -

Önce oyunun kurallarını öğrenmelisin sonrada herkesten iyi oynamayı :cool

• Beğen

cukuleaks

Üye

Hayatımda tam aramaktan vazgeçmiştim Allah karşıma öyle birini çıkardı ki kafamdaki milyonlarca soru işaretini bir iki haftada çözdü.. İnsan istediği kadar uğraşsın hiçbişey zamanından önce mümkün olmuyor.. Arzu ettiğin şeyi elde edemezsin, ne zaman ondan vazgeçersin işte o zaman sana gelir..

- - - Eklendi - - -

Önce oyunun kurallarını öğrenmelisin sonrada herkesten iyi oynamayı :cool
ah be abi nedesem az gelir şimdi .... Allah iyiki karşıma çıkardı seni. Vazgeçmeyeceksin abi. Ben farklıyım. Arkadaşlarımda söyler herkes söyler. Ve beni anlayan benim farklılılkarlımı anlayacak bir fark arıyordum. Sanırım o FARK'ı buldum :evet:

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Aralıkta buluşalım :)

Üst Alt