cihazınız uygulamalarınızdan bazıları için gerekli olan google play hizmetlerini desteklemiyor

Sponsorlu Bağlantılar

kaptanpolo

Üye
    Konu Sahibi
cihazınız uygulamalarınızdan bazıları için gerekli olan google play hizmetlerini desteklemiyor
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm.
Arkadaşlar 2 ay önce S4 replika telefon aldım google+ gibi basit uygulamaları açarken ''cihazınız uygulamalarınızdan bazıları için gerekli olan google play hizmetlerini desteklemiyor'' gibi bi hata veriyo ve açmıyor internette araştırıdm google play ın eski sürüm oldugu için böyle bir hata ile karşılaşıyormuşum replika oldugu için güncellemiyor kendiliginden, internetten indirdim google playı teldekini sildim indirdigimi yükledim 1 kere açtı güncel google playı daha sonra kapandı kendiliginden, bidaha açılmadı konunu altına baktım bu sorunu yaşayanlar root lu telefonda etc klasöründeki host dosyasını silsin demiş. Telefona super su root attırdım fakat hostu silmeye kalkıncada bu sorunu aldım
''Your phone dosen't appear to be
rooted.This is required in order to
change or delete procet files
such as this'' diyo lütden yardım edin bu arada siteye nasıl resim koyacagımıda bulamadım onada ayrı bir sinir oldum iyi geceler yardım edenlere şimdiden teşekkürler :D

Üst Alt