Tavsiye Cihazım Sürekli Yeniden Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

DaRKWaRRıoR

DaRKWaRRıoR

Üye
    Konu Sahibi
Cihazım Sürekli Yeniden Başlıyor
Merhabalar, J7 Max Android 8.1.0 cihazima root attim ama olmadi. Daha sonra birdaha attim ama bu sefer telefon bozuldu.

Bir uygulama acinca telefon kapaniyor yeniden aciliyor.
Maksimum Guc tasarrufu modunda ise sadece kamerayi yada son uygulamalar bolumunde kapaniyor

Ayreten telefonda onceden olmayan bir sey oldu: cihaz acilirken sol ust kenarda kernel(0) diye birsey yaziyor sari renkte.

Googledan rom indirdim 2 gb a gsm turkey diye bir siteden 1.9 gb a. Odin ile yuklemeye calistim tum rom dosyalarini dogru yaptim AP ye AP CSV ye CSV ama olmadi. Sonra dosyada bir sikinti var mi diye baska yerden indirip denedim yine olmadi.

Bir yerde recovery yap demisler twrp recovery yaptim ve o sari renkli yazi recovery(0) oldu sonra telefon kapanip acildi ve yazi kernel e dondu.

Ben birsey yapabilirmiyim yoksa telefoncuya mi goturmem lazim

huzurkentli

huzurkentli

Üye
Merhabalar, J7 Max Android 8.1.0 cihazima root attim ama olmadi. Daha sonra birdaha attim ama bu sefer telefon bozuldu.

Bir uygulama acinca telefon kapaniyor yeniden aciliyor.
Maksimum Guc tasarrufu modunda ise sadece kamerayi yada son uygulamalar bolumunde kapaniyor

Ayreten telefonda onceden olmayan bir sey oldu: cihaz acilirken sol ust kenarda kernel(0) diye birsey yaziyor sari renkte.

Googledan rom indirdim 2 gb a gsm turkey diye bir siteden 1.9 gb a. Odin ile yuklemeye calistim tum rom dosyalarini dogru yaptim AP ye AP CSV ye CSV ama olmadi. Sonra dosyada bir sikinti var mi diye baska yerden indirip denedim yine olmadi.

Bir yerde recovery yap demisler twrp recovery yaptim ve o sari renkli yazi recovery(0) oldu sonra telefon kapanip acildi ve yazi kernel e dondu.

Ben birsey yapabilirmiyim yoksa telefoncuya mi goturmem lazim
Araştırsan düzeltebilirsin orjinal rom a dinebilirsin yazılimsal sorun cünkü.telefoncu cok para ister

• Beğen
Tepkiler: DaRKWaRRıoR
DaRKWaRRıoR

DaRKWaRRıoR

Üye
    Konu Sahibi
Araştırsan düzeltebilirsin orjinal rom a dinebilirsin yazılimsal sorun cünkü.telefoncu cok para ister
Kac ister sence kardesim bizim bi tanidik var indirim yapar biraz once sammobile dan india orjinal rom yuklemeye calistim yine ayni hatayi verdi

felixargyle

Üye
kardeş yaparsın kendin bak istersen detaylı yapalım berabercene
Mesaj birleştirildi:

ben anlatayım sen yap çok basit

DaRKWaRRıoR

DaRKWaRRıoR

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt