çift sim ve tek sim çinlerde imei değiştirme %100

Sponsorlu Bağlantılar

rezan72

Üye
gerçekten çok güzel

kadirispir

Üye
teşkkkkk

spyking_21

Üye
link kırık düzeltirmisin

alsan1907

Üye
    Konu Sahibi
bu link nası düzeltiyo bi arkadaş bilgi versin... nası upload edicez denenmiş güvenilir bi upload sitesi varsa beni bilgilendirsin de düzelteyim sizde kurtulun bende......

hayalet_777

hayalet_777

Üye
link hata veriyor düzeltirmisiniz arkadaşım şimdiden teşekkürler

wasder-polat

Üye
evet arkadaslar bir çok muadili mevcut bu programın fakat genelde tek işlemci çift sim olan cihazlarda imei değiştirme konusunda problem yasanmakta. bir cok arkadsımız 2. imei yi yükleyememektedir.
bende aynı problemle karsılasınca derin bi arastırma yapıp bu alıntıyı forumumuzda paylasmak istedim.

linkini verdiğim dosyada nasıl yapılacagı BENİ OKU!!! belgesinde yazmaktadır ama şimdi tekrar yapılması gerekenleri tekrar burayada yazacagım....

1-''CONFİGURATİON'' SEKMESİNE TIKLA

2-''ENTER CONFİGURATİON MODE'' SEKMESİNE TIKLA

3-PAROLA İSTEYEN PENCEREYE: ''MIADM'' YAZ

4-ADMİN OLARAK GİRİŞ YAPILSINMI DİE ACILAN PENCEREYE OK DE

5-ARTIK ALTTA HANGİ SİM E İMEİ YAZACAKSAN ONU SEÇ YADA TEK SİM İSE SİM1 İŞARETLİDİR

6-''OPERATİON'' SEKMESİNE TIKLA

7-YAZMAK İSTEDİĞİN İMEİ Yİ ''İMEİ İNPUT'' YAZAN KUTUCUGA YAZ VE ''STARTA'' BAS

8-İŞLEM BAŞIRIYLA TAMAMLANDI YAZISINI GÖRÜNCE TEKRAR ''CONFİGURATİON'' SEKMESİNE TIKLA

9-CONFİGURATİON SEKMESİNİN EN ALTINDA ''SAVE ALL CONFİGURATİON'' KUTUSUNA TIKLA

10-PROGRAM RESTART EDİLECEK DİE YAZAN Bİ PENCERE ACILICAK TAMAM DE, PROGRAM KENDİLİĞİNDEN KAPANACAK.

11-USB KABLUYU TELDEN CIKAR VE TELEFONU KAPAYIP TEKRAR AC

12-ARTIK SECTİĞİN İMEİ DEĞİŞMİŞ OLACAK GÜLE GÜLE KULLAN.

download linki:
:bann::bann::bann::bann:

alsan1907

Üye
    Konu Sahibi
linki yeniledim insallah olmustur busefer arastırma özürlü arkadasların siteminden kurtulurum insallah...

ersoy_57

Üye
üstadım ellerin dert görmesin program on numara çalışıyor.......

xmyra

xmyra

Üye
ellerin dert görmesin arkadaşım

seloxx1

Üye
kardesim hic bir ise yaramıyor her yolu denedim oraya tıkla buraya tıkla bari biri calıssın yaw bu ne be

ersoy_57

Üye
süper çalışıyor üstadım denemesini yaptık ellerine sağlık..........

gorgorasli61

gorgorasli61

Üye
arkadaşlar link kırık deilki ben indirdim fakat kullanmadım birazdan kullanıcam size bilgi veririm

--------------- Ekleme ---------------

üstadım program güzel fakat bende sorun var galiba dediklerini yapıyorum CONNECT TİMEOUT diyor olmuyor yani bu neyden kaynaklanır söylediklerini uygulafım ama...yardım bi zahmet

ersoy_57

Üye
üstadım program on numara çalışıyor hatta verdiğim ime iptal edildi yine değiştirdim hiçbir sorun yok ellerin dert görmesin...

keremburak

Üye
imeil programı nerde ya

zeze07

Üye
dostum çok saol program için ancak bnm küçük bi sorunum var. 'beni oku'da yazılı olan adımları aynen uyguluyorum ancak yeni imei yi yazacağım ekranda imei yi yazmam gereken boşluk bir türlü aktif olmuyor.sorun benden de kaynaklanıyo olabilir çünkü bu konuda hiç bi bilgim yok.yardımcı olursan sevinirim

kayiy01

Üye
son link link çalışmıyor, ben daha önce indirdim (IMEI.exe) ve programı çalıştırdım.
ancak telefonu COM Port modunda çalıştırmak için windows driverlarını bulamadım.
telefonu ne şekilde bağlayıp programı çalıştıracağımı bilemediğimden operasyonu başlatamadım.

USB ile telefona bağlanıyorum. acaba COM portlarıyla mı bağlamak lazım.

kubikow

Üye
3 yere kayıt oldum 3 sitede boş

transformensx7

Üye
Dostum imei giremiyorum bölümüne yamıyor bir yazı yanıp sönüyor nasıl olacak ime yazmaya kadar geliniyor gerisi boş

74marti

74marti

Üye
saol güzel paylasım tesekkürler

Üst Alt