Telefon Tavsiyesi Çift Hatlı telefon tavsiyeleri 1000 1500 TL arası

Sponsorlu Bağlantılar

akman_12

akman_12

Üye
    Konu Sahibi
Çift Hatlı telefon tavsiyeleri 1000 1500 TL arası
Zenfone 2 mi lg g4 mü gm 5plus mu xiaomi m5 mi genelde telefonları root lu kullanırım nexus 5 deki multirom çok güzeldi bunların haricinde multirom yüklenebilen farklı telefon varmı acaba şimdiden teşekkürler.

SM-A800F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byAndroid

byAndroid

Üye
Xiaomi mi 5. Çift hat var mıydı ya onda

• Beğen
Tepkiler: furyzer0
furyzer0

furyzer0

Üye
Zenfone 2 çok eski g4 de cesaretin varsa al diyorum. Mi 5de çift hat varsa en mantıklısı odur bence gm5plus da fena değil ama biraz şan işi gm.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Çift hat olması şartsa Dual Sim GM5 900'e kaçmaz

akman_12

akman_12

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için teşekkür ederim Xiaomi mi 5 çift hat var gm 5plus çok sade daha önce nexus 5 kullanmış biri olarak LG g4 ve Xiaomi mi 5 arasında kaldım genelde fifa oyunlarını oynarım galaxy a8 de çok kasıyor LG g4 de kasma varmı acaba fifa 17 hangisinde kasmaz Xiaomi tema vs çok fazla

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Yorumlar için teşekkür ederim Xiaomi mi 5 çift hat var gm 5plus çok sade daha önce nexus 5 kullanmış biri olarak LG g4 ve Xiaomi mi 5 arasında kaldım genelde fifa oyunlarını oynarım galaxy a8 de çok kasıyor LG g4 de kasma varmı acaba fifa 17 hangisinde kasmaz Xiaomi tema vs çok fazla

LG'nin H815 modeli tek hatlı H818 modeli çift hatlı. Oyun oynarken kasmaz 3GB ram ama çok ısınıyor söyleyeyim. Fiyat açısından ben olsam GM5 alırdım. Xioami hiç kullanmadım ama fena sayılmaz o da. Bir de One Plus 3 bakabilirsin. AnTuTu testlerinde en yüksek alan cihaz. Tam oyun oynamalık :)

xtrem06

xtrem06

Üye
mi5 iyi tercih olur ;)

xiaomi mi5 & Tapatalk

furyzer0

furyzer0

Üye
G4 alırsan işin şansa kalır. Ben olsam mi5 alırdım hem daha güncel hem de daha kaliteli ekran hariç.

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
G4 alırsan işin şansa kalır. Ben olsam mi5 alırdım hem daha güncel hem de daha kaliteli ekran hariç.

İşlemci olarak mi5, ekran ve kamera olarak g4

akman_12

akman_12

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy A800f rootlayıp miui launcher uygulamasını yükledim özelleştirme ve tema çok fazla miui kredi olayını anlayamadım mi 5 ücretli temalar nasıl alınıyor kredi kartı ilemi operatör tarifesi ilemi kullananlar bilgilendirirse iyi olur miui hesabım var Android telefonlarda en fazla tema desteği xiaomi de herhalde veya başka Android firmalar varmı

byAndroid

byAndroid

Üye
Galaxy A800f rootlayıp miui launcher uygulamasını yükledim özelleştirme ve tema çok fazla miui kredi olayını anlayamadım mi 5 ücretli temalar nasıl alınıyor kredi kartı ilemi operatör tarifesi ilemi kullananlar bilgilendirirse iyi olur miui hesabım var Android telefonlarda en fazla tema desteği xiaomi de herhalde veya başka Android firmalar varmı

Ücretli temaların adres çubuğuna / koyup download yaz indiriyordu galiba.
Kredi ne kadar çoksa iyi. Benim mesela kredim az o yüzden mi cloud bana 5 GB kapasite veriyor.

Üst Alt