chips ahoy nerde vardır

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
chips ahoy nerde vardır
benim bu kurabiyelerden acil bulmam gerekli. bi kaç yıl önce a-101 den almıştım şimdi bulamıyorum. internette çok pahalı fiyatı var. hangi markette vardır. milka nınkinden bahsetmiyorum. büyük mavi paket kurabiyesinden bahsediyorum

• Beğen
Tepkiler: Baydırman

Baydırman

Baydırman

Moderator
benim bu kurabiyelerden acil bulmam gerekli. bi kaç yıl önce a-101 den almıştım şimdi bulamıyorum. internette çok pahalı fiyatı var. hangi markette vardır. milka nınkinden bahsetmiyorum. büyük mavi paket kurabiyesinden bahsediyorum
Migrosta olması lazım kardeş

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
görseli bu şekilde hayatımda 1 veya 2 kere yedim ve aşırı güzel bir şeydi kocamandı. bilen varsa yazabilir mi nerde vardır? misafirler de yazabilir üye olup migrosta yoktu. yolda yürürken bile aklıma geliyor bu kurabiye ama bulamıyorum

PALA.

PALA.

Üye
Bunu neden bu kadar acil aradığını bilmiyorum ama fazla yeme dokunur :D
20 tane al 800 gr eder 35 tl ama kargo masrafı var. Ürün sahibine soru sorabilirsin, kargo parasını ödesin toplu alımlarda...

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
Pırıl pırıl mıdır?

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bunu neden bu kadar acil aradığını bilmiyorum ama fazla yeme dokunur :D
20 tane al 800 gr eder 35 tl ama kargo masrafı var. Ürün sahibine soru sorabilirsin, kargo parasını ödesin toplu alımlarda...
her şeye de yardımcı oluyorsun çok teşekkürler. internetten almaya güvenmiyordum ama bu önerdiğin adam yüzde yüz olumlu puan almış.
Pırıl pırıl mıdır?
kımıl kımıl

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
internetten almaya güvenmiyordum ama bu önerdiğin adam yüzde yüz olumlu puan almış.
Yine de satıcıya sor belki elinde büyük paket vardır.
Son tüketim tarihinide sor raf ömrü kısa depo malını yollamasın, ne olacağı belli olmaz...
Bak bu sayfada memnun olan birinin yorumu var 6. sayfada

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yine de satıcıya sor belki elinde büyük paket vardır.
Son tüketim tarihinide sor raf ömrü kısa depo malını yollamasın, ne olacağı belli olmaz...
Bak bu sayfada memnun olan birinin yorumu var 6. sayfada
sıkıntı olacağını sanmam da illa 20 tane mi almam gerekli :D
son kullanma tarihini sormuşlar 06.2018 demiş :aha:

PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu ve bilisimler

Üst Alt