“Cherry | Posix App (.mrp) | Symbian S40 | Nokia”

Sponsorlu Bağlantılar

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Telefonun içinde dahili bir uygulama mesajlaşmayı falan düzenliyor cherry.mrp bende varsa gönderirim.
mrp uzantılı tek uygulama cherry.mrp exe dosyası gibi
Hocam linkini gönderin. Sizde bu konuya yazmistiniz zaten bende cherry.mrp buldum diye. Tekrar bulup atabilirmisiniz. Birde mrp olayı eskiden keşfedilseydi mrp uzantıli oyun uygulama yapılırdı. Symbian gibi kendine özel uygulama oyun uzantısı olirdu

MAERKEK

MAERKEK

Moderator

Sen açma isteği gönder ben kabul edeyim

XXXturi01

XXXturi01

Üye

Teşekkürler
Mesaj birleştirildi:

Birde mrp dosyasini direk s40 cihazdan açabilir miyiz yoksa Windows bilgisayardan mı açacağız? Ben Windowstan açmayı denedim açmadı bu uygulama çalışmıyor dedi

Son düzenleme:
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Teşekkürler
Mesaj birleştirildi:

Birde mrp dosyasini direk s40 cihazdan açabilir miyiz yoksa Windows bilgisayardan mı açacağız? Ben Windowstan açmayı denedim açmadı bu uygulama çalışmıyor dedi
@Nuru TaşDemir açmıştı

XXXturi01

XXXturi01

Üye
Birde cherry.mrp her S40 telefonda yok mesela 2220 2680 2700 ve bir kaçtaane daha modelde cherry.mrp yok. Birde ben Nokia 6303 yazılımından dosya ayikladim ve posixapps yerinde cherrymrp yerine naeserver.exe adında dosya vardı. Yani 6303 de cherry değil naeserver var. Windowsta açmayi denedim olmadı. Alın size naeserver.exe linki inceleyin bakın ne işe yarıyor.

Link

Çok merak ettim ne işe yarıyor bu naeserver.exe?

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt